Advert
Advert

Valilik tehlikeyi gördü gereğini yaptı

Kaynarcahaber ve Adapazarı gazetemizde çıkan haber sonucu valilik duyarsız kalmadı ve Müezzinler İlkokulu bahçesindeki tehlike yaratan duvarı yıktırdı. Sakarya Valiliğinden yapılan açıklamada, gazetenizin "Tehlike geliyorum" başlıklı haberi valiliğimizce İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne incelettirildi ve bahse konu olan duvar yıkıldı" denildi. Vali Ahmet Hamdi Nayir, kendisini ziyaret eden Kaynarcahaber.com editörü ve Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi Genel Yayın Müdürü Sedat Balta'ya da konuyla ilgili bilgi verdi.

Valilik tehlikeyi gördü gereğini yaptı
Valilik tehlikeyi gördü gereğini yaptı Admin
Bu içerik 1629 kez okundu.
Advert

Valilikten yapılan açıklamada, Kaynarca Müezzinler Orhangazi İlkokulu ve Ortaokulu olarak kullanılan okul ve yemekhane binası eski okulun bulunduğu arsada bir kısmı Kaynarca Belediyesi'ne bir kısmı da hazineye kayıtlı arsa üzerinde yapılmıştır. Arsa çocuk parkı olarak kullanılmaktadır. Bahse konu olan istinat duvarı Belediye Başkanlığına yıktırılmıştır" denildi. 
Müezzinler Okul Aile Birliği tarafından Kaynarcahaber'e verilen bilgi haber yapılmış tehlikeye dikkat çekmiştik. Valilik duyarlı davranarak sözkonusu tehlikeyi ortadan kaldırdı. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X