Advert

Danışmanları istifa eden Milletvekili'ne ücretsiz danışmanlık teklifi

Kaynarcalı işadamı Bedri Safa Kaymak, bir sosyal medya paylaşımından sonra basının hedefi haline gelen ardından baskıya dayanamayarak danışmanları istifa eden Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu'na ücretsiz danışmanlık teklifinde bulundu.

Danışmanları istifa eden Milletvekili'ne ücretsiz danışmanlık teklifi
Danışmanları istifa eden Milletvekili'ne ücretsiz danışmanlık teklifi Admin
Bu içerik 2128 kez okundu.
Advert

Sofuoğlu'nun danışmanlarıyla kendi arasındaki bir şakayı paylaşmasının basın ve sosyal medyada sansasyon yaratmasından sonra bir danışmanı istifa etmiş, geçtiğimiz hafta da diğer danışmanı istifasını vermiş hatta çiçekçi dükkanından Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu'nun adını silmişti. Kaynarcalı işadamı Bedri Safa Kaymak sosyal medyadan yaptığı çağrı ile Kenan Sofuoğlu'na ücretsiz danışmanlık teklifinde bulundu. 
Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkan Yardımcısı da olan işadamı Bedri Safa Kaymak, Kenan Sofuoğlu'nun yaptığı gibi gönüllülük esasıyla maaş kabul etmeden, kendi imkanlarıyla Sofuoğlu'na danışmanlık teklif etti.  Kaymak, Kenan Sofuoğlu'nun maaş olmadan vekillik yapma fikrini çok beğendiğini, kendisinin de gönüllü danışmanlık yapmasının nasip olması durumunda ülkesine hizmet etmekten büyük mutluluk duyacağını ve Türkiye için maddi manevi elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğunu söyledi. 
Şimdi İşadamı Kaymak'ın teklifine danışmanlarının ikisi de istifa eden Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ne yanıt verecek merakla bekleniyor. / Sedat Balta

bedri safa kaymak kaynarcalı işadamı kenan sofuoğlu sakarya milletvekili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya'da en çok vakanın olduğu ilçeler!
Sakarya'da en çok vakanın olduğu ilçeler!
Kamu kurumları dezenfekte edildi.
Kamu kurumları dezenfekte edildi.