Advert

Kaynarca'yı temsilen OSBÜK yönetiminde

Türkiye'de 81 ilde bulunan 331 OSB'yi temsil eden OSBÜK (Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu) yönetimi yeniden oluştu.

Kaynarca'yı temsilen OSBÜK yönetiminde
Kaynarca'yı temsilen OSBÜK yönetiminde Admin
Bu içerik 2346 kez okundu.
Advert
Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Günay Güneş halen yargıda olan Kaynarca Makineciler OSB temsilcisi olarak  OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi oldu

OSBÜK (Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu), Türkiye’de 81 ilde bulunan 331 OSB’yi temsil eden bir üst kuruluştur. OSB’ler arası uygulama birlikteliği ve işbirliğini sağlama, dayanışmayı temin etme, OSB’lerin sorunlarının çözümüne yönelik ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde girişimde bulunma ve çalışmalar yapma, Bakanlık ile OSB’ler arasında koordinasyonu sağlama ve Bakanlıkça verilen görevleri yerine getirme başlıca amacıdır.

OSBÜK, tüm OSB’leri kucaklayan, kapsayıcı, OSB’lerin sorunlarına daha kalıcı çözümler üreten bir üst kuruluştur.  Yönetim kadrosuyla ülke çapında yatırımların artması için tüm OSB’ler ile birlikte hareket ederek, işbirliğinin artması hedeflenmektedir.

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Günay Güneş, Sakarya Kaynarca Doğu Marmara Makine İmalatçıları İhtisas OSB’yi temsilen OSBÜK yönetim kurulu üyesi oldu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bedri Safa kaymak     2019-08-29 Gelişmeleri heyecanla takip etmekle birlikte gerekli açıklamaların yapılmadığını ve kaynarca halkının yeteri kadar bilgilendirilmediğini düşünüyorum. Organize sanayiye gelecekte katkı sağlayacak halkında yararına olacak yan kollardan bilgilendirilmeliyiz. Senkronize ve organize olmalıyız, şu an organize sanayide kaynarcalılar sadece bekçilik yapıyor, daha geleceğe dönük planlar yapmalıyız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Panik yapma sofranı boş bırakmayacağız
Panik yapma sofranı boş bırakmayacağız
Hastanelerde önemli düzenleme!
Hastanelerde önemli düzenleme!