Reklamı Geç
Advert
Advert

Kaynarca'da Gençlik Merkezi açılıyor

Kaynarca Belediye Meclisi tarafından Kaynarca Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü'ne ücretsiz tahsis edilen hastanenin onarım süresince Devlet Hastanesi olarak da hizmet veren eski belediye hizmet binası kurum tarafından teslim alınarak onarım çalışmalarına başlandı.

Kaynarca'da Gençlik Merkezi açılıyor
Kaynarca'da Gençlik Merkezi açılıyor Admin
Bu içerik 3240 kez okundu.
AdvertKaynarca Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Hilmi Atasever, Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirilecek atölyeler konusunda bilgi verdi. 
İmkanları ölçüsünde farklı konularda atölyeler açarak Kaynarca gençliğinin hizmetinde olacaklarını belirten Hilmi Atasever, "Değerler Atölyesi, Dil Eğitimleri Atölyesi, Dini İlimler Atölyesi, İnovasyon Atölyesi, Sosyal Bilimler Atölyesi, Kişisel Gelişim Atölyesi ve bunların dışında salon programları düzenlenecek. Güncel Okumalar ve Yazar Buluşmaları adı altında yazıları ve kişilikleriyle gençlere örnek olan yazarlar ile gençlerin gençlik odalarında bulunan "Has Odalar" da buluşturulması sağlanacak. Bunlarla gençlerimizin milli ve manevi gelişimlerine katkıda bulunulacak" diye konuştu. 
Atölyeler ve amaçları şöyle: 
Değerler Atölyesi: Değerler atölyesinde gençler manevi değerlerimizi, gençlik merkezlerinde yaşayarak, gözleyerek ve hissederek öğrenme imkanı bulacaklar. 
Dil Eğitimleri Atölyesi: Dil eğitimleri atölyesinde ise gençlere İngilizce, Arapça yanı sıra onların geçmişimizle bağlarını daha da kuvvetlendirmek için Osmanlıca kursları düzenlenecek. 
Dini ilimler Atölyesi: Dini ilimler atölyesinde ise İslam dininin insanlığa sunduğu güzellikleri gençlerimiz alanında ehil kişilerce gençlik merkezlerinde öğrencekler. 
İnovasyon Atölyesi: Girişimci, yeniliğe açık, bilimsel gelişmeleri takip eden bir gençlik amaçlanıyor.
Sosyal Bilimler Atölyesi: Ufuk açıcı eğitimler verilecek. 
Kişisel Gelişim Atölyesi: Gençler her alanda yetiştirilerek bir adım öne geçiyorlar. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca'da aile hekiminde korona virüsü tespit edildi
Kaynarca'da aile hekiminde korona virüsü tespit edildi
Pazar yerine aynı anda 200 kişiden fazla alınmayacak
Pazar yerine aynı anda 200 kişiden fazla alınmayacak