Advert

Gençlik Merkezi hizmete hazır

Kaynarca Belediye Meclisi tarafından Kaynarca Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü'ne ücretsiz tahsis edilen eski belediye hizmet binası İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından onarılarak kullanıma hazır hale getirildi. Alınan bilgiye göre dekorasyon çalışmaları yarın tamamlanacak. Açılabilecek kulüpler ve atölye konuları şunlar...

 Gençlik Merkezi hizmete hazır
 Gençlik Merkezi hizmete hazır Admin
Bu içerik 3742 kez okundu.
Advert

Kaynarca Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli, Gençlik Merkezinin ilçe gençliğine hayırlı olmasını dileyerek, "Açılışla ilgili planlamaları İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü yüretecek" dedi. 
Kaynarca Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Hilmi Atasever, Gençlik Merkezi'nde imkanlar ölçüsünde ve gençlerin talebine göre bir çok etkinlik yapılacağını söyledi. 
ATÖLYELER
Gençlik Merkezleri Akademisi'nde açılabilecek atölyelerin genel başlıkları arasında, değerler atölyesi,  dini ilimler atölyesi, İnovasyon atölyesi, kişisel gelişim atölyesi, sosyal bilimler atölyesi, dil eğitimleri atölyesi, güzel sanatlar atölyesi, sağlıklı yaşam ve spor atölyesi yer alıyor. 

KULÜPLER
Gençlik merkezlerinde çeşitli konularda kulüpler faaliyet gösterebiliyor. Bunlar, sosyal ve kültürel faaliyetler kulübü, güzel sanatlar kulübü, bilim ve teknoloji kulübü, sağlıklı yaşam ve spor kulübü, gönüllülük kulübü. 
Gençlik Merkezi'nde has odalar ve atölyeler dışında bilardo ve masa tenisi gibi spor imkanları da sağlanacak.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca'da aile hekiminde korona virüsü tespit edildi
Kaynarca'da aile hekiminde korona virüsü tespit edildi
Pazar yerine aynı anda 200 kişiden fazla alınmayacak
Pazar yerine aynı anda 200 kişiden fazla alınmayacak