Reklamı Geç
Advert

Hasan Akkuş'a önemli görev

Kaynarcalı hemşehrimiz Hasan Akkuş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sivil Toplum Kuruluşları Koordinatörü olarak görevlendirildi. Akkuş, Büyükçekmece Belediyesi'ndeki görevini de sürdürecek. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun güvenine layık olmak ve başarısına katkıda bulunmak istediğini ifade eden Hasan Akkuş, kutlama mesajlarına teşekkür etti.

Hasan Akkuş'a önemli görev
Hasan Akkuş'a önemli görev Admin
Bu içerik 3949 kez okundu.
Advert

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sivil Toplum Kuruluşları Koordinatörlüğü görevine atanan Hasan Akkuş'un sosyal medyadan paylaştığı mesajı şöyle:

"Mutluyum dostlarım.Hemde çok mutluyum.Bugün paylaştığım İBB de yeni başladığım Sivil toplum kuruluşları koordinatörlüğü görevim ile ilgili binlerce tebrik ve iyi niyet mesajları aldım.
Beni bu mutlulukla buluşturan tüm dostlarıma,kardeşlerime,Arkadaşlarıma ve değerli büyüklerime binlerce kez teşekkür ediyorum.
Değerli dostlar;İBB deki görevim ile birlikte Büyükçekmece’de de çalışmaya devam edeceğiz.
Bugün Bu makamlara ulaşmamda en büyük emek ve katkı elbette belediyecilikte hocam üstadım Başkanım Dr.Hasan Akgün’e aittir. Ki O her şeyden önce abimdir. Kendilerine ömrüm boyunca minnettar kalacağım.
Birlikte başardık,Birlikte başarmaya devam edeceğiz." / Sedat Balta / Kaynarcahaber com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasa taslağı: İkinci el araca da vergi geliyor
Yasa taslağı: İkinci el araca da vergi geliyor
27 Şubat Cumartesi Sakarya Gazetelerinde bugün...
27 Şubat Cumartesi Sakarya Gazetelerinde bugün...