Advert
Advert
Muhalefetin kaybetmesinin nedeni bellek sorunu olmasın(!)
Sedat Balta

Muhalefetin kaybetmesinin nedeni bellek sorunu olmasın(!)

Bu içerik 1013 kez okundu.

MUHALEFETİN KAYBETMESİNİN NEDENİ BELLEK SORUNU OLMASIN(!) izmir bayan escort
Muharrem İnce seçimden sonra önce Foks Tv sunucusu İsmail Küçükkaya ile sonra Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil ile polemik yaşıyor...
Yapma Muharrem İnce, bu kadar tahammülsüz olma! Seni destekleyen topu topu zaten bir televizyon kanalı bir gazete vardı onları da kaybetme.
Meşhur Doktor Prof. Osman Müftüoğlu Hürriyet gazetesindeki köşesinde bellek kaybını hızlandıran 5 şeyi yazdı. 
Kan şekerinin düşüklüğü, vitamin ve mineral eksikliği temel nedenlerdenmiş. Halkımızın büyük çoğunluğunda şeker hastalığı olduğu, iyi beslenemediği için vitamin ve mineral eksikliği olduğu düşünülürse balık hafızasına sahip olduğumuz ortaya çıkıyor. 
Sakarya köylerinde AKP'ye yüzde 80, yüzde 90 oranlarında oy çıkmasını bellek zayıflığına bağlı olabilir. 
Ürettiği buğdayın, mısırın 16 yıldır aynı fiyattan alındığını; beslediği hayvanı, et ithalinden dolayı para etmediğini, dünyanın en pahalı mazotunu kullandığını, tarlasında kullandığı gübre, tohum, ilaç gibi temel girdilere çok yüksek vergi konulduğunu hatırlamıyor olabilir mi?
Hatırlasa  oy vermezdi(!) 
Muharrem İnce mitinglerinde hep bir ağızdan tekrar ettirdiği bir mıh bir nalı, bir nal bir atı, bir at bir yiğidi kurtarır sözünden küçük bir mıhın nelere kaadir olabileceğini biliyoruz. 
Vitamin ve mineral eksikliği mıh kadar önemli olabilir mi? Ne dersiniz...

FETÖ İMAMINI ARAYAN EMNİYET MÜDÜRÜ DE İMAM ÇIKARSA
FETÖ firari imamı Adil Öksüz'ü yakalamakla görevli KOM Şube Müdürü Ercen Özoğluöz'ün de imam çıkması gülelim mi ağlayalım mı dedirtti.
Şimdi soruyoruz 320 baskın boşuna mıydı?
İmamları yargılayan hakimler imam, arayan polis şefleri imam! Ortalık imamdan geçilmiyor... Tuz koktu tuz...
Yüzlerce FETÖ'cünün tutuklu olduğu yerde de en çok oy HDP ve AKP'ye çıktı. Milletvekili seçilenler de FETÖCÜ çıkarsa şaşırmam.
Bu kadar imam az gelmiş olacak ki bu hafta yapılacak lise tercihlerinde imam hatip lisesi yazmak zorunlu hale getirildi. 
Önceki gün başlayan ve 13 Temmuz tarihine kadar sürecek tercihlerde sınava girenler 5 tercihlerinden birine imam hatipleri yazmak zorunda. Aksi halde bilgisayarda başvuru ekranı açılmayacak. 
HAFTANIN HABERİ
UFO GÖRMÜŞ MASUM KÖYLÜ
Kocaali'de bir köylü UFO gördüğünü düşünerek jandarmayı alarma geçirdi! Tanımlanamayan uzay aracı UFO sandığı cisim uçan balon çıktı(!)
İSTEYENİN BİR YÜZÜ KARA VERMEYEN ZENCİ(!)
Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, "2018 yılında fındık alımı için piyasadayız. Rekoltenin tamamına talibiz" buyurmuş... Üretici yerse...
TEŞKİLATA GÖRE KAYIP MİLLETVEKİLİNİN NEDENİ...
AKP teşkilatı bir milletvekilinin kayıp nedenlerini Engin Arapoğlu'nun yazısından okuyoruz; Sofuoğlu'nun listeye konulması, yanlış isimlerin listeye konulması, Ali İnci'nin 5'inci sırada olmasına tepki; listede Sakarya'nın yerlisi Manav, muhacir aday olmaması... 
Seçim öncesi AKP adaylarıyla yaptığı radyo programları ve bunları gazetesinin birinci sayfasından manşete taşıması yetmemiş olacak ki, Engin Arapoğlu sosyal medya hesabından hakarete uğruyor hatta tehdit ediliyormuş. 
Hadi bizim gibilere yapılan yorumları anlayabiliyorum da Engin'e yapılanlar haksızlık değil mi?
Kıyakçılığın sonu bu mu olmalıydı?

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dikkat otobüs saatleri yeniden değişti
Dikkat otobüs saatleri yeniden değişti
Kaynarca'da sokak köpekler korkusu (VİDEO)
Kaynarca'da sokak köpekler korkusu (VİDEO)