SAKARYA KAYNARCA TV İLK YAYIN

Kaynarca Televizyonu yayınlarına başladı

Kaynarcahaber.com ve Kaynarcamedya.com ortaklığında gazeteci Sedat Balta ve Safa Kaymak'ın hazırlayıp sunacakları programda başta Kaynarca olmak üzere gündemdeki sorunlar, ekonomik, politik, kültürel konular ele alınacak. İlçenin kültürü, tarihi, güncel konularda bilgilendirici programlar yapılacak. Konukların davet edileceği programlarda izleyicilerin soruları yanıtlanacak.

Sakarya Kaynarca Televizyonu'nun internet üzerinden yapacakları yayınlar Kaynarcahaber ve Kaynarcamedya haber siteleri üzerinden takip edilebilecek.

Televizyonun yayın akışı ve programları konusunda yakın zamanda daha ayrıntılı açıklama yapılacak.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bedri Safa     2020-02-08 İlçemiz için hayırlı işler yapmak nasip olsun hepimize inşallah. Buradan yada posta yolu ile konuşulması gerekli konuları bizlere ulaştırın lütfen.
hemşehrimiz     2020-02-06 hayırlı uğurlu olsun. güzel bir girişim olmuş. Sedat bey ve Safa beyin ortak sunumu da ilerleyen zamanlarda keyifli programları izleyeceğimiz anlamına geliyor. Ses düzeyinde biraz değişiklik yapılabilir. Böyle güzel girişim için , kaynarca için hep ileriye inşallah. Emeğinize yüreğinize sağlık.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toplu taşımada yolcu sınırlaması kaldırıldı
Toplu taşımada yolcu sınırlaması kaldırıldı
İki kurala uyulmazsa vakalar artar
İki kurala uyulmazsa vakalar artar