Advert

Haberi olmadan partiye üye yapılmış

Siyasi partiye üye olmadığınıza emin misiniz? İzni olmadan AKP'ye üye yapıldığını söyleyen Kaynarcalı genç, "Kişisel verilerin korunma Kanunu hiçe sayıldı" dedi. Seçim öncesinde bazı Kaynarca CHP Yönetim Kurulu üyelerinin de AKP'ye haberleri olmadan kayıt edildikleri, Cumhuriyet Savcılığının uyarısı ile ortaya çıkmıştı.

Haberi olmadan partiye üye yapılmış
Haberi olmadan partiye üye yapılmış Admin
Advert

Siyasi partilerin ilçe başkanlıklarına yönelik "yeni üye kazanın" baskısı hem parti teşkilatlarını, hem de vatandaşları sıkıntıya sokmaya devam ediyor. İsteyenler Yargıtay'ın internet sitesinde yer alan sorgulama linki sayesinde herhangi bir partiye üye olup olmadıklarını öğrenebiliyorlar. 
Buna en son örneklerden birisi Kaynarca'da yaşandı. Kaynarcalı genç Barış Kul AKP'ye üye olduğunu öğrenince şoke oldu. Üyelik belgesini Kaynarcahaber'le paylaştı. 
Barış Kul, "Kaynarca Akparti ilçe teşkilatının kişisel verilerin korunma kanununu hiçe sayarak sahte imza ile(bilgim dışında) akparti ilçe teşkilatına üye yapıldım" dedi. 
İlçemizde seçim öncesi Cumhuriyet Savcılığının uyarısı ile aralarında CHP Kaynarca ilçe yöneticilerinin de olduğu bazı isimlerin AKP'ye üye yapıldığı gündeme gelmişti. 
Siz de iradeniz ve imzanız olmadan bir siyasi partiye üye yapıldığınızı öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayınız. 
https://vatandassipar.yargitaycb.gov.tr/proxyYargitay/portal_baslangic.uyap

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Asıl hedef yüz yüze eğitime geçiş olmalıdır
Asıl hedef yüz yüze eğitime geçiş olmalıdır
Eğitim Birsen yönetimi yeni müdürü ziyaret etti
Eğitim Birsen yönetimi yeni müdürü ziyaret etti