Advert

Kabet Adapazarı'nda büyük beğeni topladı

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla Orhan Gazi Kültür Merkezi’nde "Kadınlar Kooperatifi" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

Kabet Adapazarı'nda büyük beğeni topladı
Kabet Adapazarı'nda büyük beğeni topladı Admin
Advert

“TÜM GÜZEL İŞLERİN DESTEKÇİSİYİZ”

Orhan Gazi Kültür Merkezi’nde, Kaynarca Belediye Tiyatrosu oyuncuları tarafından 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddet Günü dolayısıyla Suzan Tufan'ın yazdığı, yönettiği ve oynadığı  "Kadınlar Kooperatifi"  adlı tiyatro oyunu gösterimi gerçekleştirildi. KABET oyuncularının performansı büyük beğeni toplarken Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek de oyunu izledi. Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, oyun sonrası sahneye çıkarak oyuncuları ayrı ayrı tebrik edip oyunculara hediyelerini verdi. Sahnelenen oyunu çok beğendiğini söyleyen Milletvekili Atabek, “KABET ilk günden bugüne kadar tüm aşamalarını biliyor ve takip ediyorum başarılarına her gün bir yenisini katarak ilerliyorlar. Suzan hocamı ve ekibini bu güzel projede yer aldıkları ve ilçelerini çok güzel temsil ettikleri için kutluyorum biz yapılan tüm güzel işlerin destekçisiyiz” dedi.

 

3 MAYIS’TA SAHNELENECEK

KABET’in hem yönetmenliğini hem de oyunculuğunu yapan Suzan Tufan; "KABET ailesi olarak bize bu programda yer veren Çalışma Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürüm Musa Zor Ve Müdür Yardımcım Yasemin Turan hanıma çok teşekkür ediyoruz. KABET’in yeni oyunları da hazırlık aşamasında provalar son hızıyla devam ediyor. Küçük yıldızlar ve yetişkinler olmak üzere 50 kişilik bir ekibiz. Ekibimiz çok kısa zamanda uyuşturucunun zararını anlatan bir oyunla sahne alma hazırlığındalar. Ayrıca Sakarya’nın kahramanı Halit Molla’yı anlatan bir oyunu 3 Mayıs’ta sahnelenmek üzere prova hazırlıklarına başladık. Kaynarca İlçe Milli Eğitim, Belediye işbirliği ve destekleriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizden desteklerini esirgemeyen ve her zaman yanımızda olan Kaynarca Belediye Başkanımız Murat Kefli’ye çok teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Asıl hedef yüz yüze eğitime geçiş olmalıdır
Asıl hedef yüz yüze eğitime geçiş olmalıdır
Eğitim Birsen yönetimi yeni müdürü ziyaret etti
Eğitim Birsen yönetimi yeni müdürü ziyaret etti