Advert

Aralık Ayı kültür sanat etkinlikleri takvimi

Sakarya'da bu ay boyunca kültür sanat etkinlikleri kapsamında tiyatro, sinema gösterimleri, imza ve söyleşi günleri ile konferanslar düzenlenecek.

Aralık Ayı kültür sanat etkinlikleri takvimi
Aralık Ayı kültür sanat etkinlikleri takvimi Admin
Advert

Sakarya'da kültür sanat

bu ay boyunca kültür sanat etkinlikleri kapsamında tiyatro, sinema gösterimleri, imza ve söyleşi günleri ile konferanslar düzenlenecek.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Karart Kültür Sanat tarafından sahnelenecek "Bavul" oyunu 24  Salı, Fiil Sanat tarafından sahnelenecek "Siz İnsan Değil Misiniz?" 30 Aralık Pazartesi saat 20.00'de Adapazarı Kültür Merkezi'nde (AKM) tiyatroseverlerin karşısına çıkacak.

 

Çocuk etkinlikleri kapsamında "Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü" filmi 14 Aralık Cumartesi saat 13.00 ve 15.00'de Ofis Sanat Merkezi'nde (OSM) izlenebilecek. "Obur Kedi" oyunu 21 Aralık Cumartesi saat 12.00, 13.30 ve 15.00'de "Çalışkan Karıncalar" çocuk tiyatrosu ise 28 Aralık Cumartesi saat 12.00, 13.30 ve 15.00'de miniklerin beğenisine sunulacak.

Sinema gösterimleri

Etkinlikler kapsamında, 12 Aralık Perşembe "Adaletsiz", 19 Aralık Perşembe "Eve Dönüş" ve 26 Aralık Perşembe "Görülmüştür" filmleri saat 20.00'de OSM'de izlenebilecek.

Andrey Tarkovski filmlerinden "Solaris" 10 Aralık Salı, "Ayna" 17 Aralık Salı ve "İz Sürücü" 24 Aralık'ta saat 19.00'da OSM'de gösterime girecek.

Etkinlikler kapsamında Prof. Dr. Sadettin Ökten'in konuk olacağı "Şehir ve Medeniyet" konferansı 17 Aralık Salı saat 19.00'da düzenlenecek. Mehmet Akif Ersoy'u Anma Haftası'na özel etkinlikler de Sakaryalılarla buluşacak.

Aralık ayı kültür sanat etkinlik takvimine ve sanal etkinlik kitapçığına "www.sakarya.bel.tr" adresinden ulaşılabilecek.

sakarya kültür sanat etkinlikleri konferans tiyatro sinema
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye