Reklamı Geç
Advert

"Kaynarca'ya acil doktor gönderilsin(!)

Dışkılayamadığı için hastaneye başvuran Kaynarcalı hasta, "Senin ...na fitil koymak zorunda değilim" diyen doktorlarla tartıştı.

Admin
Bu içerik 5707 kez okundu.
Advert


Gece hastalığı ağırlaşan Nazmi Köken, Kaynarca Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne götürüldü. Burada kendisine bakan doktorların kendisini muayene etmediklerini, fitil koymak zorunda olmadıklarını söylemesinden sonra aralarında tartışma yaşandı. 
ÜRE ORANI FARKLI ÇIKTI
Nazmi Köken, doktorlardan şikayetçi olduğunu belirterek, "Benimle ilgilenmediler, fitili makatına sokmak zorunda değiliz. Böbreklerin bozuk, yüzde 59 üre olduğundan ilaç yazamayız dediler, benim ısrar etmemle fitil ilacı yazdılar ve ben kendi imkanlarımla tedavimi uyguladım. Ertesi gün aile hekimine gittim, orada da idrar sökücü hap yazmadılar, tahlil de yapmadılar. Bunun üzerine Kocaeli Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Araştırma Hastanesi'nde muayenem ve tahlil sonuçlarıma göre üre oranımın 39 olduğu ortaya çıktı" dedi. 
KAYNARCA'DA DOKTOR YOK
Kaynarca Devlet Hastanesi'nde doktor açığı olduğunu ifade eden Nazmi Köken, "Kaynarca'da muayene olamadım, mecburen oğlumun doktor olduğu İzmit'e gittim, idrar, kan tahlillerim yapıldı, ilaçlarım verildi. Üre tahlilinde yüzde 59 değil 39 olduğu görüldü.  Burada bir tek Doktor Fatma hanım var o da günde 150 hastaya bakıyor. Fatma hanım çok iyi doktor ama tek kalıyor. Kaynarca'ya acil uzman doktor gönderilsin. Kaynarca halkının sağlığı tehlikede" diye konuştu. / Sedat Balta

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Emre     2019-12-09 Doktor bey doğru demis amcanın makatına fitil koymak zorunda değil,ayrıca üre oranı diye bir şey yok, ürenin kandaki miktarı olmalı ayrıca üre miktarı günlük değişebilir ,haber tamamen cahillikten oluşan bir haber saygılar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasa taslağı: İkinci el araca da vergi geliyor
Yasa taslağı: İkinci el araca da vergi geliyor
27 Şubat Cumartesi Sakarya Gazetelerinde bugün...
27 Şubat Cumartesi Sakarya Gazetelerinde bugün...