Reklamı Geç
Advert

Kaynarcalı çevrecilerden Kocaali'ye destek

Kocaali'ye kurulmak istenen "Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi"ne karşı imza kampanyası başlatan Kocaali Sivil Toplum Platformu'na, Kaynarcalı çevrecilerden de destek geldi.

Kaynarcalı çevrecilerden Kocaali'ye destek
Kaynarcalı çevrecilerden Kocaali'ye destek Admin
Bu içerik 1624 kez okundu.
Advert

İlçelerinde kurulmak istenen Makineciler İhtisas OSB'ye karşı verdikleri çevre eylemleriyle tanınan Kaynarcalı çevreciler adına açıklama yapan Kaynarca Sivil Toplum Platformu Sözcüsü Sedat Balta, "Fındığı ve doğal güzellikleriyle bilinen komşu ilçemiz Kocaali'ne akıl dışı bir düşünceyle kurulmak istenen kirli sanayiye karşı bizlerde mücadele vermeye hazırız. Kaynarca'da Makineciler OSB'ye karşı verdiğimiz toprağımıza, havamıza, suyumuza sahip çıkma mücadelesinde bizimle omuz omuza olan Kocaali Çevre Platformu Sözcüsü sayın Şerif Sarı'ya ve aklıbaşında tüm Kocaali'li kardeşlerimizin yanında olduğumuzu, kamuoyuna bildiririz. 
Kocaali Belediyesi başta tüm devlet kurumlarının rasyonel davranmasını bekliyoruz.
Değerli Kocaali halkının bu densizliğe hadlerini bildireceklerinden kuşkumuz yoktur. Ata topraklarımızın Dilovası gibi ikinci bir kanser bölgesi olmasına izin vermeyeceğiz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kagan Turk     2019-12-12 Ne oldu admin dunku Kaynarca merkezdeki yağ fabrikası için yazılanları yayınlamadın.Köpekçilerden mi çekindin?Önce kapınızın önünü temizleyin derim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasa taslağı: İkinci el araca da vergi geliyor
Yasa taslağı: İkinci el araca da vergi geliyor
27 Şubat Cumartesi Sakarya Gazetelerinde bugün...
27 Şubat Cumartesi Sakarya Gazetelerinde bugün...