Advert

Böyle belediye başkanı dostlar başına...(!)

Vali, Büyüşehir Belediye Başkanı hatta SATSO Başkanı Akgün Altuğ'un bile olumsuz bulduğu kimya organize sanayi bölgesi'ni ilçesine kurma konusunda ısrar eden Ahmet Acar'ın tutumu şaşırtıyor...

Böyle belediye başkanı dostlar başına...(!)
Böyle belediye başkanı dostlar başına...(!) Admin
Advert

MUHTARLARI GÖTÜRÜYOR 
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Vali Ahmet Hamdi Nayir, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SATSO Başkanı Akgün Altuğ’un olumsuz görüş belirttiği Kimya Teknolojileri İhtisas Bölgesi için ikna çalışmalarını sürdürüyor.

Çevreyi daha az kirleten sanayi tesislerinin bile denetlenemediği, insan sağlığı ve doğa üzerinde olumsuzluklara neden olduğu ülkemizde bir belediye başkanının ilçesine kimya osb kurulmasını desteklemesine akıl sır erdirilemiyor. 

Acar önümüzdeki hafta ilçedeki mahalle muhtarlarını Kimya Sanayicileri Derneği’ne ait kimya OSB’lerine götürüyor. Geziye tüm muhtarlar davet edildi. 
 

İMZA KAMPANYASI SÜRÜYOR 
Kimya Sanayicileri Derneği ile işbirliği halinde Kocaali’de kimya OSB kurmaya çalışan Belediye Başkanı  Ahmet Acar’a tepkiler ise dinmek bilmiyor. İlçedeki STK’lar yaptıkları açıklamalarla ilçenin Dilovası gibi olmasını istemediklerini belirtiyorlar.

KAYNARCA'DAN DESTEK

Başlatılan imza kampanyasına Kaynarca Çevre Platformu Sözcüsü Sedat Balta'da destek vereceklerini açıkladı. Kocaali'de önümüzdeki günlerde geniş çaplı bir eylem planlanıyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye