CHP'de İlçe Kongresi yapıldı

CHP Kaynarca 37. İlçe Kongresi'nde İlçe Başkanlığına yeniden Ersan Ceylan seçildi.

CHP'de İlçe Kongresi yapıldı
CHP'de İlçe Kongresi yapıldı Admin
Bu içerik 2559 kez okundu.
Advert

Dİvan Başkanlığını İl Başkanı Erdoğan Isır'ın yaptığı CHP İlçe Kongresi'ne Parti Meclisi Üyesi Ayça Taşkent, , Kocaali İlçe Başkanı Mithat Sarı, geçmiş dönem milletvekili adayları Gürkan Canol, Refik Karakaş, Kaynarca Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akgünoğlu, Sakarya Bal Üreticileri Birliği Başkanı Kamil Özkan, Kocaali Çevre Platformu Sözcüsü Şerif Sarı, parti üyeleri ve delegeler katıldı. 
Kaynarca İlçe Başkanı Ersan Ceylan çalışma ve hesap raporunu okuduktan sonra yaptığı konuşmada, "Cumhuriyet Halk Partisi çağdaş, özgürlükçü, katılımcı, ülkemiz insanları için bir yaşam biçimidir. Cumhuriyet ile demokrasi ayrılmaz bir bütündür. Laiklik olmadan demokrasiyi sürdürebilmek, özgürlükleri genişletebilmek iç barışı koruyabilmek mümkün değildir" dedi. 


Geçmiş dönemlerde CHP Sakarya milletvekili adayı olan Refik Karakaş ise yaptığı konuşmada ilçe köylerinde yaptıkları çalışmalardan örnekler vererek, CHP'nin gelecekte iktidar olacağına inandığını söyledi. 
Tek listeyle gidilen seçimde üç dönemdir ilçe başkanı olarak görev yapan Ersan Ceylan delegelerin çoğunluğu tarafından aday gösterildi. 
50 Delegenin kayıtlı olduğu seçimde 30'un üzerinde oy kullanıldı. Yeni ilçe yönetimi ve il delegeleri şöyle:
İlçe Yönetim Kurulu: Ersan Ceylan (Başkan), Yılmaz Yenilmez, Burhan Güzelalp, Ali İhsan Sert, Okay Temel, Levent Gönül, Kemal Sağır, Ergün Demircan, Kıymet İçöz, Yunus Durman, Mehmet Öz, Şevket Candan, Serkan Yüksel. 
İl Delegeleri Sezai Şeker, Ergün Demircan, Yılmaz Yenilmez, Ali İhsan Sert, Ersan Ceylan.
 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Yüzyüze eğitim de geç kalındı'
'Yüzyüze eğitim de geç kalındı'
Şehidimiz var!
Şehidimiz var!