Vali Kaynarca Mobilya OSB'yi ziyaret etti

Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısına katılmak üzere Kaynarca ilçesine giden Vali Ahmet Hamdi Nayir, OSB sahasını gezdikten sonra fabrikalarda incelemelerde bulundu

Vali Kaynarca Mobilya OSB'yi ziyaret etti
Vali Kaynarca Mobilya OSB'yi ziyaret etti Admin
Bu içerik 2164 kez okundu.
Advert

SATSO Başkanı Akgün Altuğ da Vali'ye eşlik etti. 

Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli ve Belediye Başkanı Murat Kefli’nin de eşlik ettiği ziyarette OSB sahasını gezen Vali Ahmet Hamdi Nayir, OSB Müdürü Fikret Arslan’dan genel durum hakkında bilgiler aldı.

Gezi sırasında Ekşioğlu Mobilya Tasarım ve Çalışkan Mobilya Dekorasyon fabrikalarında incelemelerde bulunup mobilyanın üretim sürecine dair yetkililerden bilgiler alan Vali Nayir, çalışanlarla da bir süre sohbet ederek kolaylıklar diledi.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, fabrikalardaki incelemelerin ardından Kaynarca Mobilya İhtisas OSB Müteşebbis Heyet Toplantısına da başkanlık etti. Toplantı, gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanmasının ardından dilek ve temenniler ile sona erdi.

Mobilya İhtisas OSB’nin hem ilimize ve ilçemize hem de sektöre büyük katkısı olduğunu ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, üretime ve istihdama katkı sağlayan tüm sanayici ve iş insanlarına müteşekkir olduklarını söyledi.

Çalışkan Ofis Mobilya sahip ve yöneticilerinden Güray Çalışkan da fabrika hakkında bilgilendirdi. 

Güray Çalışkan, "Bugün fabrikamızda, Sakarya Valimiz Sayın Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Sanayi Odası Başkanımız Sayın Akgün Altuğ, Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Karatekeli, Belediye Başkanımız Murat Kefli başta olmak üzere bir çok değerli misafirimizi ve sanayicilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk" dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehidimiz var!
Şehidimiz var!
Kaynarca HEM'den Açık Öğretim Liselilere önemli açıklama
Kaynarca HEM'den Açık Öğretim Liselilere önemli açıklama