Kokteylde Kaynarcalı dostlar yalnız bırakmadı

Kaynarcalı siyasi ve meslek örgütü başkanları, Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi'nin 68. kuruluş yıldönümü kokteylinde gazetenin imtiyaz Sahibi Mustafa Sarı ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Sedat Balta'yı yalnız bırakmadı.

Kokteylde Kaynarcalı dostlar yalnız bırakmadı
Kokteylde Kaynarcalı dostlar yalnız bırakmadı Admin
Bu içerik 1132 kez okundu.
Advert

 CHP Kaynarca İlçe Başkanı Ersan Ceylan, Saadet Partisi Kaynarca  İlçe Başkanı Mustafa Tan, Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar, Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan, Tarım Kredi Koop. eski Müdürü Sezai Şeker, Kaynarca Medya internet haber sitesi imtiyaz sahibi Bedri Safa Kaymak Adapazarı Riada Otel'de yapılan kokteyle katılarak kutladılar. 
Kaynarca Mobilyacılar İhtisas OSB'de üretim faaliyetini sürdüren Çalışkan Ofis Mobilya firması çiçek göndererek, Kaynarca Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Tuncay Göktaş mesaj göndererek kutlamaya katıldılar. Çok sayıda okurumuz da sosyal medya ve telefonla kuruluş yıldönümüzü kutladı. 


Adapazarı Akşam Haberleri gazetesinin Sakarya Basınına farklı bir renk ve soluk getirerek, toplumsal sorunları duyurma, kamuoyu oluşturma görevini eksiksiz yerine getirme çabasında olduğunu belirten Sedat Balta, "Gazetemiz genç kadrosu ve deneyimli yazarları ile toplumun her kesiminin sorunlarını duyuruyor. Güçlünün değil haklının yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.  
Kaynarcamedya İmtiyaz Sahibi Bedri Safa Kaymak, "Adapazarı Gazetesi gibi köklü bir basın kuruluşunun 68'inci yıldönümünde gazeteci dostlar ve şehir protokolüyle bir arada bulunmak güzeldi. Gazetemizin başarısının devamını dilerim" diye konuştu.
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, SAÜ Rektörü  Fatih Savaşan, SUBÜ Rektörü Mehmet Sarıbıyık, siyasal parti il ve ilçe başkanları, SESOB Başkanı Hasan Alişan, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, oda, sendika ve dernek başkanları katıldı. 
Vali Nayir ve İmtiyaz Sahibi Mustafa Sarı birer konuşmayla davetlilere hitap ettiler. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SGC: 10 Ocak Basın Mücadele Günüdür
SGC: 10 Ocak Basın Mücadele Günüdür
Hendek'teki patlama davasını izleme çağrısı...
Hendek'teki patlama davasını izleme çağrısı...