Advert

Ziraat Odası'ndan okula kitap bağışı

Kitap teslim töreninde konuşan Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar, "Kitap okuyan her çocuk cehalet ve karanlığı aydınlatmak için yakılmış bir mumdur" dedi.

Ziraat Odası'ndan okula kitap bağışı
Ziraat Odası'ndan okula kitap bağışı Admin
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kaynarca Ziraat Odası sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Ziahmet Abdurrahmanlar köyündeki Fatih İlk ve ortaokulu'na kitap bağışında bulunan Ziraat Odası yöneticileri benzeri bağışların ilçede bulunan diğer kurumlarda da yaygınlaşması dileğinde bulundular. 
Okulda düzenlenen törene Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar, Başkan Vekili Ergün Demircan, Meclis Başkanı İbrahim Akalın, Genel Sekreter Esma Koç, yönetim kurulu üyeleri, Ziahmet Muhtarı Bilal Demirkır, Okul Aile Birliği Başkanı Muhammet Kotan, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 
Törende konuşan Oda Başkanı İbrahim Çakar, "Kitap okuyan her çocuk cehalet ve karanlığın aydınlatılması için yakılmış bir mumdur, Oda olarak daha önce de çeşitli okullarımıza kitap yardımında bulunmuştuk. Bu ve benzeri projelerimizle ilçemize, çocuklarımıza, gençlerimize katkıda bulunmaya devam edeceğiz" dedi. / Sedat Balta

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye