Reklamı Geç
Advert

Belediye Başkanı Murat Kefli müjde verdi

Kaynarca Belediye Meclisi'nde konuşan Başkan Murat Kefli, halk arasında konuşulan köprüler neden yüksek yapıldı konusuna açıklık getirdi; Başkan Kefli bir de müjde verdi.

Belediye Başkanı Murat Kefli müjde verdi
Belediye Başkanı Murat Kefli müjde verdi Admin
Bu içerik 2482 kez okundu.
Advert

Kaynarca Belediye Meclisi Şubat Ayı Olağan Meclisi Toplantısı Murat Kefli Başkanlığında yapıldı. Gündem maddesinin yer almadığı toplantıda konuşan Kefli, Suriye'de şehit düşenleri rahmetle andıktan sonra Elazığ'da yaşanan deprem felaketinden yola çıkarak alınması gereken önlemler hakkında örnekler verdi. Belediye olarak binaların sağlamlığından ve şehir planlarının öneminden sözeden Başkan Kefli, "Bu konuda bizler de Belediye olarak üstümüze düşüni yapmalıyız bunun büyük vebali var" diye konuştu. 
Başkan Murat Kefli bir de müjde verdi: "Arkadaşlar Kent Konseyini 15 Şubat tarihine kadar oluşturacağız. Bunun için bütün meclis üyelerimizden öneriler bekliyorum. Kent Konseyi çok önemli bir konu. Sivil toplum örgütleri, muhtarlarımız, siyasal partilerimiz, basınımız, kadınlarımızdan oluşacak bir Kaynarca Kent Konseyi'nde alınacak kararlar ilçemiz için çok yararlı olacaktır. Kent Konseyi konusunda seçimden önce de seçmenlere söz vermiştik" dedi. 
Saadet Partisi Kaynarca İlçe Başkanı ve Meclis Üyesi Mustafa Tan ise hazırladığı raporu okudu. Tan, ilçedeki köprülerin ve yeni yapılacak işyerlerinin Osmanlı Mimarisine uygun yapılmasını önerdiği raporunda tuvaletlerin temizliğinden, otopark sorununa, kaldırım işgallerinden mescit ihtiyaçlarına kadar pek çok talebini dile getirdi. 
Seyran Deresi üzerine DSİ tarafından inşa edilen köprülerin yoldan yüksek olduğu konusundaki soruyu yanıtlayan Başkan Murat Kefli, "Sele önlem için öyle yapıldı. Asfalt yol Karayolları tarafından yarım metre yükseltilerek ortada sorun kalmayacak" dedi. / SEDAT BALTA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasa taslağı: İkinci el araca da vergi geliyor
Yasa taslağı: İkinci el araca da vergi geliyor
27 Şubat Cumartesi Sakarya Gazetelerinde bugün...
27 Şubat Cumartesi Sakarya Gazetelerinde bugün...