Reklamı Geç
Advert
Advert

Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti

Kaynarca Spor Başkanlığına Ali Osman Halil seçildi. Yeni yönetim kurulu üyeleri ve denetim kurulu görev dağılımı yaptıktan sonra Başkan Halil ilk açıklamasını yaptı.

Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti
Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti Admin
Bu içerik 8560 kez okundu.
Advert

Kaynarca Spor Başkanlığına Ali Osman Halil seçildi.
Türkan Öner'in yeniden aday olmadığı ve tek listeyle gidilen kongreden sonra ilk toplantısını yapan Kaynarca Spor yönetimi görev bölümü yaptı. Ali Osman Halil başkanlığındaki yönetimde görevler şöyle belirlendi: As Başkan Ahmet Sağır, Başkan Yardımcısı Hakan Sarıca, Genel Sekreter Furkan Onkun, Genel Kaptan Beytullah Teke, Basın Sorumlusu Fahri Kuş, Reklam Sorumlusu Yücel Ahmet Ak, Sağlık Sorumlusu Nizamettin Bayraktar, Altyapı Sorumlusu Orhan Özer, Üyeler Bülent Yenilmez, Adem Soysal.
Denetim Kurulu ise İhsan Erkul, Burhanettin Hazer, Sezgin Tutar. 
İlk açıklamasını yapan Kaynarca Spor Kulüp Başkanı Ali Osman Halil, bugüne kadar kulübe emek veren yöneticilere teşekkür ederek, "Kaynarca Spor Kulübü üyelerinin bizlere gösterdikleri güveni boşa çıkarmayacağız. Kaynarca Spor'un ilçemizi en iyi şekilde temsil etmesi ve iddialı hale gelmesi için elimizden gelen çabayı göstereceğiz" diye konuştu. 
Kaynarca Spor camiasındaki tüm grupların onayını alarak ortak aday gösterilen Ali Osman Halil 1981 yılında Sakarya Kaynarca'da doğdu. Kaynarca Soförler ve Otomilciler Odası Başkan Yardımcısı. Ulaşım, tavukçuluk işleri yapıyor. Turnalı köyünde oturuyor. İyi bir Trabzor taraftarı olan ve maçlarını kaçırmamak için sık sık Trabzon'a giden Ali Osman Halil Evli 1 çocuk babası. / Sedat Balta

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yoğun bakımların durumu: Boşalan yatak hemen doluyor
Yoğun bakımların durumu: Boşalan yatak hemen doluyor
Daha bunlar iyi günlerimiz
Daha bunlar iyi günlerimiz