Reklamı Geç
Advert
Advert

Masa tenisinde Kaynarca fırtınası esti

Okullar arası iki farklı kategoride yapılan Masa Tenisi İl Birinciliklerinin ikisini Kaynarca'nın iki okulu kazandı.

Masa tenisinde Kaynarca fırtınası esti
Masa tenisinde Kaynarca fırtınası esti Admin
Bu içerik 6659 kez okundu.
Advert
 Kaynarca Karaçalı Esenbel ve Kaynarca Turnalı Hacı Osman Ortaokulu iki kategoride şampiyon oldu.

13 takım ter döktü:Okul Sporları Biriminin Masa Tenisi İl Temsilciliği ile ortaklaşa düzenlediği Okullar arası Birinci ve İkinci Küme Masa Tenisi İl Birincilikleri, önceki gün yapıldı. Atatürk Spor Kompleksindeki Masa Tenisi Salonunda gerçekleşen müsabakalarda Kaynarca fırtınası esti. Ortaokullar arasındaki karşılaşmaların birinci küme ayağında 8 okul ter dökerken, ikinci kümede ise 5 ortaokul mücadele verdi.

Ödüller teslim edildi:Oldukça çekişmeli geçen karşılaşmalar sonunda birinci kümede Kaynarca Esenbel Ortaokulu şampiyonluğa ulaştı. İkinciliği finalde yenilen Yunus Çiloğlu’nun elde ettiği birinci kümede Prof. Dr. Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu üçüncülük, Geyve Şht. Erkan Eren Ortaokulu da dördüncülük kupası aldı. Kaynarca Hacı Osman Ortaokulunun şampiyon olduğu ikinci kümede de final maçları nefisti. Bu kategoride ikinciliği Yenikent İmam Hatip Ortaokulu, üçüncülüğü de Arifiye Kemaliye Ortaokulu elde etti. Müsabakalar sonunda görkemli bir tören düzenlendi ve ödüller sahiplerine teslim edildi.  

Taraklı ödül aldı:Önceki gün gerçekleşen Masa Tenisi İl Birinciliğinde erkeklerde Sakarya üçüncüsü olan Taraklı Ortaokulu büyük sevinç yaşadı. Güçlü rakipleri arasında dereceye giren raketler, mutluluklarını Beden Eğitimi Öğretmeni Burak Şirin ile paylaştılar. Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz, hem sporcuları, hem öğretmenlerini, hem Müdür Yardımcısı Abdullah Albayrak'ı, hem de Okul müdürü Musa Gürol’u tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cevdet yılmaz     2020-03-02 Başarılarının devamını diler ve kalıcı olması temennisiyle tebrik ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya Kadın Platformu: 'Söyleyecek sözümüz var'
Sakarya Kadın Platformu: 'Söyleyecek sözümüz var'
Toplumsal cinsiyet eşitsizliği
Toplumsal cinsiyet eşitsizliği