Vergi haftası kutlandı

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan, Oda Yönetim Kurulu Üyeleri, Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli, Belediye Başkanı Murat Kefli, Mal Müdürü Erdoğan Mustafa Üstündağ ve Mal Müdürlüğü çalışanları birlikte yemek yiyerek vergi haftasını kutladılar.

Vergi haftası kutlandı
Vergi haftası kutlandı Admin
Bu içerik 1278 kez okundu.
Advert

Yemekte konuşan Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli vergi bilincinin çok önemli olduğunu belirterek, "Ülkemizde çocuklardan başlayarak bu bilincin gelişmesi için çaba harcanmalıdır. Vergi verenler özendirilmeli ve takdir edilmelidir" diye konuştu. 
Her yıl 25 Şubat ile 3 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Kaynarca İlçe Mal Müdürü Erdoğan Mustafa Üstündağ ve daire çalışanları ziyaretlerini de sürdürüyorlar.
Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli'yi de ziyaret eden Erdoğan Mustafa Üstündağ ve daire çalışanları çalışmaları hakkında bilgi verdiler. 
Mal Müdürü Erdoğan Mustafa Üstündağ  toplumun tüm kesimlerinde vergi bilincinin geliştirilmesi ve vergiyi gönüllü ödeme alışkanlığının artırılması amacıyla çeşitli etkinler düzenlediklerini belirterek, "Bu yıl 31'incisi düzenlenen Vergi Haftası etkinlikleri münasebetiyle tüm halkımızın ve esnaflarımızın vergi haftasını kutlar, bol kazançlı ve bereketli bir yıl dilerim" dedi. / Sedat Balta

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SGC: 10 Ocak Basın Mücadele Günüdür
SGC: 10 Ocak Basın Mücadele Günüdür
Hendek'teki patlama davasını izleme çağrısı...
Hendek'teki patlama davasını izleme çağrısı...