Reklamı Geç
Advert

Murat Kefli'den genç sporculara destek

Sakarya Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvası'nda dereceye giren öğrencilerin kendisine yaptıkları ziyarette konuşan Başkan Murat Kefli, antrenman rabotu ve raket sözü verdi.

Murat Kefli'den genç sporculara destek
Murat Kefli'den genç sporculara destek Admin
Bu içerik 6199 kez okundu.
Advert

Okul sporları kapsamında düzenlenen Sakarya Masa Tenisi Turnuvasında Turnalı Hacı Osman Akgün erkek yıldız okul takımımız Sakarya'da yapılan finalde büyük başarı göstererek 2. olması ve Esenbel Ortaokulunun  yıldız kız takımının 1. olması sonrasında, iki takım da ziyaretlerde bulundu. 
Ziyaretler kapsamında Kaynarca Belediye başkanı Murat KEFLİ takımımızı ve öğretmenlerimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Eğitime her zaman önem verdiklerini belirten Başkan KEFLİ, masa tenisi takımımıza antrenman  robotu ve raket sözü verdi. Robot alındı. 
Bir diğer ziyaret ise Kaynarca İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Harbi’ye yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerimizi tek tek tebrik etti. Öğrencilerimze başarılarının devamını dileyerek her alanda kendilerini geliştirmelerini tavsiye etti.  Ziyaret sonrasında müdürümüz Mehmet HARBİ öğrencilerimize yemek ikramında bulundu.
Son ziyaret ise Kaynarca Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne düzenlendi. Yapılan ziyarette kurum müdürü Ayhan ALIKÇI ve kurum müdür yardımcısı Halis GÜN, öğrencilerimizi tebrik ederek bu tür organizasyonlarda okullara her zaman destek olduklarını ve bundan sonra da destek olmaya devam edeceklerini bildirdi. İki okul müdürümüz; Kaynarca Halk Eğitim Merkezi idaresine ve kurs öğreticisi Fatih TOPAL’ a  verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya Gazetelerinde bugün...
Sakarya Gazetelerinde bugün...
‘Salgına cenaze evine taziyeye gidenler sebep olmuş’
‘Salgına cenaze evine taziyeye gidenler sebep olmuş’