Reklamı Geç
Advert
Advert

Kabet "Aldım Say" adlı oyununu sahneledi

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Valiliği himayelerinde Kaynarca belediyesi,İl Müftülüğü ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen tiyatro gösterimini izledi.

Kabet
Kabet Admin
Bu içerik 7055 kez okundu.
Advert
Orhangazi Kültür Merkezinde düzenlenen programa Vali Ahmet Hamdi Nayir’in yanı sıra; Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin eşi Filiz Yüce, Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,Kaynarca Belediye Başkanı adına  Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer, İl Müftü Vekili Paşa Bektaş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa Zor, İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, İl Göç İdaresi Müdürü Hülya Korkut katıldı.
 
"Üretim ve Tüketim Ekseninde Kadın"
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından İl Müftülüğü Vaizi Hasan Efiloğlu, "Üretim ve Tüketim Ekseninde Kadın" isimli sunumunu yaptı.
 
“KABET Tiyatro Gösterimi Beğenildi”
Sunumun ardından Marmara Bölgesi genelinde şehrimizi temsil ederek katıldığı yarışmalarda çeşitli dereceler elde eden ve kısa adı KABET olan Kaynarca Belediye Tiyatrosu oyuncularının tüketim alışkanlıklarımıza karşı farkındalık oluşturmayı amaçlayan ‘ALDIM SAY’ isimli oyunu sahnelendi.KABET in kurucusu ve yönetmeni Suzan Tufan ve Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefliye   bu güzel çalışmalar için özellikle teşekkür ediyoruz.
 
“Ödül ve Plaketleri Verildi”
Davetliler tarafından ayakta alkışlanan oyunun gösterimi sonrası oyunculara hediyeleri Kaynarca Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer, Kaynarca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Harbi, Kaynarca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayhan Alıkçı tarafından verilirken, Senarist Buse Sena Genç hediyesini Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin eşi Filiz Yüce’nin elinden aldı.
 
“Sakarya Süpervizyon Ekibi Alkışlandı”
Programın sonunda Yönetmen Suzan Tufan ile Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Sakarya İl Eylem Planı kapsamında 16 ilçemiz ile farklı kurum ve kuruluşlarda çeşitli eğitimler veren Sakarya Süpervizyon Ekibine plaketlerini veren Vali Ahmet Hamdi Nayir, etkinlikte emeği geçen herkesi kutladığını belirtip tüm kadınların bu anlamlı gününü bir kez daha tebrik ettiklerini ifade etti.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yoğun bakımların durumu: Boşalan yatak hemen doluyor
Yoğun bakımların durumu: Boşalan yatak hemen doluyor
Daha bunlar iyi günlerimiz
Daha bunlar iyi günlerimiz