Kalabalık korkuttu

Yayınlanan genelgeler, açıklanan tedbirler, uyarılar vatandaşın umurunda değil. Bugün Karasu pazarında özellikle yazlıkçıların oluşturduğu kalabalık endişe verici boyuttaydı.

Kalabalık korkuttu
Kalabalık korkuttu Admin
Bu içerik 518 kez okundu.
Advert

İl dışından gelenler 14 gün boyunca karantinada kalacaklar. Evlerinden çıkmamaları ve izole olmaları konusunda uyarılar yapılan misafirler bugün Karasu pazarını ana baba gününe çevirdiler. Pazarda alınması gereken kurallar bir yana ne sosyal mesafe nede diğer tedbirler pazara çıkan vatandaşların umurunda olmadı.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ilçeye kaç yazlıkçının geldiğinin tam olarak bilinmediğini ifade ederek “Bizler insanlara gelmeyin diyemeyiz. Şehirlerarası yolculuğa getirilen kısıtlamadan dolayı geliş-gidişler durma noktasına geldi. Ancak öncesinde gelenler oldu. Biz kendilerini uyarılarda bulunarak evlerinde kalmalarını, izole olmalarını söylüyoruz. Maalesef çağrılara uymayanlar var” dediKarasu pazarında çekilen fotoğraflara bakıldığında ‘virüs bu ortamda yayılmasında ne yapsın?’ sorusundan başka bir şey gelmedi aklımıza.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Yüzyüze eğitim de geç kalındı'
'Yüzyüze eğitim de geç kalındı'
Şehidimiz var!
Şehidimiz var!