Reklamı Geç
Advert

VALİ: Uyarı zamanı geçti şimdi ceza zamanı

Sakarya Valisi, yaptığı açıklamada bütün uyarılara karşın hala daha misafirliğe gidildiğini belirterek, bunun kul hakkı olarak değerlendirdi.

VALİ: Uyarı zamanı geçti şimdi ceza zamanı
VALİ: Uyarı zamanı geçti şimdi ceza zamanı Admin
Bu içerik 568 kez okundu.
Advert

Sakarya'da sayıların artmaya devam ettiğini belirten Vali Nayir, vatandaşın buna rağmen akşamları misafir ağırlamaya devam ettiğini kaydederek ciddi uyarılarda bulundu.

SAYI ARTIYOR

Vali Ahmet Hamdi Nayir şöyle konuştu: "Malesef sayılar artmaya devam ediyor. Aldığımız tedbirler çok önemli. Bir zincir en çürük halkası kadar sağlamdır. Okulları boşaltırsınız, camileri boşaltırsınız ama pazarda tedbir almazsanız, sokakta tedbir almazsanız yine yayılmaya devam eder. Maalesef görüyorum ki insanımızda akşam misafir ilişkileri devam ediyor. Bunu kaldırmak lazım. Her insanın evinde odasında izolasyon yapması lazım.

"İNSANLAR FARK EDEMEDİ, KUL HAKKI VAR

"İnsanımız bunu tüm tedbirlere rağmen fark edemedi. Artık tedbir zamanı geçti, ceza zamanı başladı. Emniyetimiz, jandarmamız, zabıtamız dünden itibaren yoğun bir şekilde cezalara da başladı. Dolayısıyla biz bu süreci ancak birbirimizden uzak olarak tamamlamamız lazım ki yayılmayı daha da azaltalım. İşin içinde kul hakkı var. Dikkatsizlik yüzünden birinin hastalanmasına sebep oluyorsak kul hakkı var." dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasa taslağı: İkinci el araca da vergi geliyor
Yasa taslağı: İkinci el araca da vergi geliyor
27 Şubat Cumartesi Sakarya Gazetelerinde bugün...
27 Şubat Cumartesi Sakarya Gazetelerinde bugün...