Advert

Caddelere kısıtlama getirildi

Adapazarı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan koronavirüs tedbirleri kapsamında Adapazarı’nda bulunan bazı caddelerdeki iş yerlerinin çalışma saatlerine kısıtlama getirildi.

Caddelere kısıtlama getirildi
Caddelere kısıtlama getirildi Admin
Bu içerik 6856 kez okundu.
Advert

Ülkemizde koronavirüs vakalarının artması ile birlikte koronavrüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirler genişletiliyor. Buna göre Adapazarı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu koronavirüs tedbirleri kapsamında Adapazarı’ndaki bazı caddelerinde bulunan iş yerlerinin çalışma saatleri değiştirildi. Buna göre Çark Caddesi, Kanara Sokak, Dr. Nuri Bayar Caddesi, Halit Caddesi ve İtfaiye Caddesi’nde bulunan tüm iş yerlerinin (eczaneler hariç) çalışma saatleri hafta içi saat 12.00 – 17.00 saatleri arası ve hafta sonu ise tamamen kapalı olacak.

Adapazarı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun Adapazarı ilçesinde faaliyet gösteren Semt Pazarları ile ilgili kararını açıklayan Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya yaptığı açıklamada; “Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında toplum sağlığını korumak hedefi ile alınan kararlar doğrultusunda Adapazarı sınırlarında vatandaş yoğunluğu devam eden trafiğe kapalı Çark Caddesi, Kanara Sokak, Dr. Nuri Bayar Caddesi, Halit Caddesi ve İtfaiye Caddesi’nde bulunan tüm iş yerlerinin (eczaneler hariç) çalışma saatleri hafta içi saat 12.00 – 17.00 saatleri arası ve hafta sonu ise tamamen kapalı olacak şekilde belirlenmiştir. 27/03/2020 tarihli 12 nolu kararın 10. Maddesinde alınan Hıfzıssıhha Kurulu Kararı gereği Katlı Pazar Yeri Girişleri 09.00-19.00 saatleri arasında açık tutulacaktır. Bilinçli ve sağduyulu yaklaşımınız için çok teşekkür ediyor. Sağlığınız için evlerinizde kalmanızı rica ediyoruz.” denildi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya'nın henüz yüzde 30'u aşılandı
Sakarya'nın henüz yüzde 30'u aşılandı
İlk onlar açılacak! İşte kademeli normalleşme planı
İlk onlar açılacak! İşte kademeli normalleşme planı