Advert
Advert
Advert

CHP Sakarya yardım kolilerinde bin 200'ü geçti

Siyasi faaliyetleri bir kenara bırakarak yardım kampanyasına ağırlık verdiklerini söyleyen CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, “İnsanlık söz konusu olduğunda partililiğin esamesi okunmaz. Tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için seferber olduk” dedi.

CHP Sakarya yardım kolilerinde bin 200'ü geçti
CHP Sakarya yardım kolilerinde bin 200'ü geçti Admin
Bu içerik 720 kez okundu.
Advert

Normal şartlarda ekonomik durumu yerinde olan pek çok ailenin bu dönemde işyerlerinin kapanmasından dolayı mağdur duruma düştüğünü söyleyen CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, “Bu süreçte siyasi ayrım gözetmeksizin tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı hedefliyoruz. Bu noktada tüm kişi ve kurumlarla iş birliği yapmaya da hazırız. Yardımda bulunmak isteyen kişi ve kurumlar bize ulaşabilir. Yardımların dağıtımı noktasında da oldukça hassas davranıyoruz” ifadelerini kullandı.

BİN 200 KOLİ

Şimdiye kadar tespit edilen bin 200 aileye yardımda bulunduklarını söyleyen Başkan Keleş, “Kendi çevremizdeki arkadaşlarımızdan topladığımız yardımları bir süreden bu yana ihtiyaç sahibi ailelere dağıtmaya devam ediyoruz. Bin 200’ü aşkın koliyi kendi ellerimizle evlere teslim ettik. Bundan sonra da yardımlarımızı sürdürebilmek için gayretimizi sürdüreceğiz. Sürecin sonuna kadar tüm vatandaşlarımızın yanında yer alacağız. Gücümüz yettiğince, elimiz erdiğince kimseyi yalnız bırakmayacağız” dedi. Haber Kaynağı: Sakarya Yenihaber Gazetesi

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi