Reklamı Geç
Advert

İşte Kaynarca'nın Korona Haritası

Sağlık Bakanlığı verilerinden alınan verilere göre Kaynarca'nın Korona Haritasını ilçe merkezi ve çevresiyle ayrı haritalarda yayınlıyoruz. Öte yandan Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı yaptığı açıklamada il genelinden 1014 vaka olduğunu belirterek sokağa çıkma yasağının 30 gün sürmesini önerdi.

İşte Kaynarca'nın Korona Haritası
İşte Kaynarca'nın Korona Haritası Admin
Bu içerik 1540 kez okundu.
Advert

Sağlık Bakanlığı verilerine göre hazırlanan Koronavirü Haritası incelendiğinde Sakarya'da Adapazarı, Karaman, Korucuk, Serdivan, Arifiye, Erenler, Sapanca, Geyve Pamukova ve Karasu'da Vaka durumu ciddi hastanede izlenen ve vaka durumu ağır hastanede izlenenlerin sayısının fazlalığı dikkat çekiyor. Ciddi vakalar kırmızı ve mavi ile işaret ediliyor.

Vaka durumu iyi evde izlenen hastalarda Kaynarca'nın yüksek, Ferizli'nin orta Söğütlü ve Kocaali'nin az sayıda olduğu işaretlenmiş.

 

 

30 GÜN YASAK İLAN EDİLSİN

Sakarya'daki koronavirüs vaka sayısıyla ilgili son günlerde bir açıklama bekleniyordu. Bu açıklamayı, Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Akdemirli Twitter'dan yaptı. Sakarya'nın ve diğer illerin vaka sayılarını açıklayna Akdemir, sokağa çıkma yasağının 30 gün boyunca sürdürülmesi gerektiğini yazdı.

SAKARYA 6. SIRADA

Dekanın yayınladığı tabloda Sakarya bin 14 vaka ile , Türkiye'de vaka sayısına göre 6. sırada yer aldı. 1. sırada 28 bin 14 Vaka ile İstanbul, 2. sırada 2 bin 884 vaka ile İzmir, 3. sırada 2 bin 32 vaka ile Ankara, 4. sırada bin 702 vaka ile Kocaeli, 5. sırada bin 690 vaka ile Konya ve 6. sırada bin 14 vaka ile ilimiz yer aldı. / SEDAT BALTA - Kaynarcahaber com

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşılamada sıra 55 yaş üstüne geldi
Aşılamada sıra 55 yaş üstüne geldi
Sakarya'da vakalar 3 kat arttı hastanelerde yer kalmadı
Sakarya'da vakalar 3 kat arttı hastanelerde yer kalmadı