Advert

Ecevit Keleş: "Tecavüzcülere af gazetecilere ceza"

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, yasalaşan Af Kanunu ile ilgili açıklama yaptı.

Ecevit Keleş:
Ecevit Keleş: Admin
Bu içerik 2987 kez okundu.
Advert

Keleş yaptığı açıklamada;

Yasalaşan son AF KANUNU tüm halkımız gibi bizleri de derinden yaralamıştır. Hangi mantıkla yapıldığı belli olmayan BU kanunla amaçlanan nedir? Onu da anlamak mümkün değil.

ÇOCUKLARA TECAVÜZ EDEBİLİRSİNİZ AMA AKP’YE MHP’YE LAF SÖYLEYEMEZSİNİZ

Bu yasaya göre ÇOCUK TECAVÜZCÜLERİ serbest bırakılırken gazeteciler, düşünceleri yüzünden cezaevinde olanlar ceza çekmeye devam edecekler. Bu yasa bizim gözümüzde ENSARI AKLAMA yasasıdır. Ensar dostu AKP’nin, milliyetçilik iddiasındaki MHP’nin gönlü, anlaşılan ÇOCUK TECAVÜZCÜLERİNİN cezaevinde yatmasına razı olmamış el ele verip kanun çıkarma peşindeler.

Yandaş kanallarında, medyalarında BİZBİZE YETERİZ kampanyasına destek olarak kumbaradaki PARALARINI ALDIKLARI ÇOCUKLARI yayınlayanlar şimdi o çocuklara tecavüz edenlere af getiriyor. Kim kime yetiyor kim kiminle birlikte her şey herkesin gözleri önünde yaşanıyor.

Bu yasa ile AKP ve küçük ortağı MHP; ÇOCUKLARA TECAVÜZ EDEBİLİRSİNİZ bunu affedebiliriz ama bizim istediklerimiz dışında veyahut bize karşı söz söyleyemezsiniz demektir. Biri sözüm ona muhafazakar diğeri sözüm ona milliyetçi iki partinin ÇOCUK TECEVÜZCÜLERİNE AF ta birleşmeleri savunduklarını iddia ettikleri değerlerden ne kadar uzak olduklarının en somut göstergesidir.

Varlığını çocuklara bayram olarak hediye eden bir devlet anlayışından, hem de bugünün arifesinde, ÇOCUK TECAVÜZCÜLERİNİN sırtını sıvazlayan noktaya savrulan devletimiz tarihinin en karanlık günlerini yaşamaktadır.

EY SAKARYA HALKI TECAVÜZ EDİLEN SENİN ÇOCUĞUN DA OLABİLİR , OLABİLİRDİ. İŞTE O TECAVÜZCÜYÜ AKP VE MHP AFFEDİYOR BUNA SESİNİ ÇIKAR !” ifadelerine yer verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
35 yaş üstüne aşılama bugün başladı
35 yaş üstüne aşılama bugün başladı
Karasu kavşağındaki bu çukur tehlikenin habercisi
Karasu kavşağındaki bu çukur tehlikenin habercisi