Reklamı Geç
Advert

İYİ Parti'den 1000 aileye gıda yardımı

Koronavirüs ile mücadele kapsamında İYİ Parti tarafından başlatılan destek kampanyası ile bin aileye gıda kolisi yardımı yapıldı.

İYİ Parti'den 1000 aileye gıda yardımı
İYİ Parti'den 1000 aileye gıda yardımı Admin
Bu içerik 3336 kez okundu.
Advert

İYİ Parti İl Başkanlığı bu zor zamanlarda vatandaşlara destek olmak amacıyla İYİ Parti tarafından başlatılan kampanyaya katılarak bin aileye gıda ve erzak kolisi yardımı yaptı.

Konu ile ilgili açıklama yapan İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan şu ifadelere yer verdi; “Bütün dünyayı etkisi altına alan, ülkemizde de zor günler yaşamamıza sebep olan koronavirüs, sosyal yardımlaşmanın önemini hepimize bir kez daha hatırlattı. Virüs ile mücadelede hem devletimiz hem de özel sektör ve sivil toplum kuruluşları, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım eli uzatarak, sıkıntıları bir nebze dindirebilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

 

TEŞKİLATIMIZ ÖRNEK OLACAK TAVIR SERGİLEDİ

Biz de İyi Parti Sakarya İl Başkanlığı olarak, herhangi bir belediye veya kuruluştan yardım talep etmeden sadece teşkilat mensuplarımızın katkılarıyla oluşturduğumuz kampanya sayesinde ilk etapta bin ailemize gıda kolisi ulaştırdık. İl ve İlçe teşkilatlarımızda görevli yöneticilerimiz ve üyelerimiz, yaptıkları bu yardımlarla milli dayanışmaya katkı sağlamış ve toplumdaki yardımlaşma kültürüne örnek olacak bir tavır sergilemişlerdir. Önümüzdeki günlerde ekonomik açıdan çok daha sıkıntılı günler yaşayacağımızı da hesaba katarak, bu yardımlaşma kültürünün çoğalarak artmasını, kimsenin komşusu aç iken tok yatmaması gerektiğini ve bu olağanüstü günlerin siyasete alet edilmeden birlik ve beraberlik içinde atlatılmasının en büyük arzumuz olduğunu değerli kamuoyuna bir kez daha hatırlatır, yüce Allah'tan bizleri sağlık ve refah içinde yaşayabileceğimiz günlere ulaştırmasını niyaz ederiz.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Salgına cenaze evine taziyeye gidenler sebep olmuş’
‘Salgına cenaze evine taziyeye gidenler sebep olmuş’
SAHİBİNDEN SATILIK FINDIK BAHÇESİ
SAHİBİNDEN SATILIK FINDIK BAHÇESİ