Advert

İYİ Parti İlçe Başkanı Celal Sağır'ın bayram mesajı

İYİ Parti Kaynarca İlçe Başkanı Celal Sağır, ”23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı” nedeniyle mesaj yayımladı.

İYİ Parti İlçe Başkanı Celal Sağır'ın bayram mesajı
İYİ Parti İlçe Başkanı Celal Sağır'ın bayram mesajı Admin
Bu içerik 799 kez okundu.
Advert

İYİ Parti Kaynarca İlçe Başkanı Celal Sağır,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100. Yıl dönümünü ve Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara bayram olarak armağan ettiği bugünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz.

Kurtuluş mücadelemiz ve demokrasi tarihimizin sembolü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluş tarihi olan 23 Nisan 1920, bu topraklar ve tarihinde kahramanlıklarla dolu olan milletimiz için bir dönüm noktasıdır.

İstiklal mücadelemizin devam ettiği zorluklarla dolu olan günlerde doğan ve bu yıl 100’üncü kuruluş yıl dönümünü kutladığımız, Türkiye Büyük Millet Meclisi milletimizin birlik ve   beraberliğinin  asla esir olmayacağının en somut göstergesidir.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı gün, bağımsızlığa ulaşma yolunda Türk Ulusunun kendi azim ve iradesine inanarak başlattığı var olma mücadelesinin en önemli adımıdır.” Aziz milletimiz, en zor şartlar altında dahi azim ve inancını muhafaza ederek kazandığı bağımsızlık zaferinin ardından, kendi kaderini belirlemek üzere Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni kurmuş ve böylece Ulu Önder Atatürk’ün ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir‘ sözünde özünü bulan egemenlik haklarına kavuşmuştur.

Sevgi dolu yürekleri ve gülen yüzleriyle bugüne anlam katan yarınımızın büyükleri çocuklarımızın bayramını en içten duygularımla kutluyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
35 yaş üstüne aşılama bugün başladı
35 yaş üstüne aşılama bugün başladı
Karasu kavşağındaki bu çukur tehlikenin habercisi
Karasu kavşağındaki bu çukur tehlikenin habercisi