Advert

Fatma Gömenç 10 - 16 Aralık Engelliler Haftası'nı kutladı

Kaynarca Engelliler Derneği Başkanı Fatma Gömenç, 10 - 16 Mayıs Engelliler Haftası için yayımladığı mesajında, "Korona günlerinde en olumsuz etkilenen toplumsal kesim engelliler olmuştur. Engellilerin sorunlarının çözümü konusunda yol alınsa da engellilerin hala bir çok sorunu var" dedi.

Fatma Gömenç 10 - 16 Aralık Engelliler Haftası'nı kutladı
Fatma Gömenç 10 - 16 Aralık Engelliler Haftası'nı kutladı Admin
Advert

Engelliler Haftasının sorunlara dikkat çekmesi bakımından önemli olduğunu vurgulayan Fatma Gömenç şunları söyledi:

"Bizler de Kaynarca Engelliler Derneği yönetimi olarak bu hafta yapacağımız yürüyüş ile sorunlarımızı hatırlatacaktık, ancak Koronavirüs önlemleri nedeniyle bizim için önemli olan bu haftayı evlerimizde kutluyoruz. 
Bu haftanın toplumsal ilgiyi ve farkındalığı arttırarak engellilere yönelik sosyal yardımlardan, belediye hizmetlerinden, eğitim ve sosyal yaşama katılımlarından işe yerleştirilmelerine kadar birçok sorunun çözüme kavuşabilmesine yönelik hizmetlerin oluşumuna vesile olmasını umut ediyorum. " Sedat Balta - Kaynarcahaber com

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bedri Safa kaymak     2020-05-13 Bu süreçler eve bağımlı arkadaşlarımızı da anlamamıza vesile olsun inşallah, onları ziyaret etme işlerinide ihmal etmeyelim süreçler geçtikten sonra.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye