Advert

Şoför esnafına yakıt desteği verilecek

Kaynarca Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Tuncay Göktaş., J ve M plaka sahiplerine yakıt desteği yapılacağı başvurularının 5 Haziran tarihinde biteceğini söyledi.

Şoför esnafına yakıt desteği verilecek
Şoför esnafına yakıt desteği verilecek Admin
Advert

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından açıklanan Belediye halk otobüsü sahiplerine verileceği belirtilen "Ekonomik Destek Paketi"ne başvurular başladı. 

Kaynarca Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Tuncay Göktaş, salgın sürecinde pandemi kurallarına uygun seyrek oturma düzeninde çalışma zorunluluğu bulunan (minibüs, özel halk otobüsü) her plaka için 1000 lira değerinde yakıt desteği verileceğini belirterek, "Hak mahrumiyeti yaşanmaması için hak sahibi esnaflarımızın bilgilerini Büyükşehir Belediyesi'ne bildiriyoruz. Zor günler geçiren esnaflarımızın bir nebze olsun rahatlaması için bir an önce ödeme yapılması yerinde olacaktır" dedi. 

"Ekonomik Destek Paketi" başvuruları kapsamında, belediye denetiminde izin, ruhsat veya kira yöntemi ile toplu taşımacılık faaliyeti yapan ve mazot desteğinden yararlanmak isteyen esnaf 1-5 Haziran'da  başvuru yapabilecek.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye