Advert

Gelecek Partisi Kaynarca İlçe Başkanlığına atama yapıldı

Eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu'nun Genel Başkanı olduğu Gelecek Partisi Kaynarca Kurucu ilçe Başkanlığına Naim Gülsever atandı. Gülsever yetki belgesini Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ve İl Başkanı Ender Serbes'in elinden aldı.

Gelecek Partisi Kaynarca İlçe Başkanlığına atama yapıldı
Gelecek Partisi Kaynarca İlçe Başkanlığına atama yapıldı Admin
Advert

Kaynarca’ya Naim Gülsever atandı

Gelecek Partisi’nde şimdi de Kaynarca ilçe başkanı belli oldu. Yapılan titiz çalışmaların ardından göreve Naim Gülsever’in atandığını belirten İl Başkanı Ender Serbes Gülsever’e başarılar diledi.

Atama konusunda bilgiler veren İl Başkanı Ender Serbes, “Diğer ilçelerimizde olduğu gibi Kaynarca ilçemizde de titiz bir çalışma yaptık. Genç, dinamik ve çok sevilen değerli bir kardeşimiz olan Nail Gülsever’in Kaynarca ilçemize büyük katkıları olacaktır. İlçenin birikmiş birçok sorunu bulunuyor. Yapıcı muhalefet bilinciyle, sorunların karşısında çözümleri de sunacak olan Başkan Gülsever’e çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

HALKIN DEĞİŞİM BEKLENTİSİNİ GÖRÜYORUZ

Bu atama ile birlikte Gelecek Partisi Sakarya’da altı ilçede ilçe başkanlarını belirlemiş oldu. Gelecek Partisi’nin kamuoyu yoklamalarında çok düşük gösterilmesinin gerçeği yansıtmadığını belirten Serbes, “Vatan Partisi, MHP ve Ak Parti’nin şu anda birlikte yönettiği mevcut koalisyon hükümeti, elindeki medya gücü ile, Gelecek Partisi’ni önce görmezden gelerek, sonrasında da mümkün olduğunca güçsüz göstererek kamuoyunda bir algı oluşturulmaya çalışılmaktadır. Son dönemlerde TUİK’in enflasyon ve benzeri açıklamalarına halkımız ne kadar itibar ediyor ise bu anketlere de o ölçüde itibar etmelidir. Meydanlarda her gün ve gün boyu halkımız ile iç içeyiz. Partimize olan teveccüh çok yüksek. Öyle bir süreçten geçiyoruz ki insanlar partimize olan gönül bağını, hiç ummadığı bir yerden bir zulme uğrama korkusu ile gizli tutuyor. Bu ayrıştırıcı, korku yayan iklimi ivedilikle sona erdirmeliyiz. Dip dalgayı ve halkın değişim beklentisini görüyoruz. Naim Gülsever Başkanımızın Kaynarca’da kuracağı ekip ile çok kısa zamanda gönülleri fethedeceğinden şüphemiz yok. Bu atamanın hem kendisine hemde tüm Kaynarca’ya hayırlar getirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Gülsever, yetki belgesini Sakarya İl Binasında, Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ve İl Başkanı Ender Serbes’ten teslim aldı.

NAİM GÜLSEVER KİMDİR?

1987 Kaynarca doğumlu. Kaynarca'nın sevilen esnaflarından olan Gülsever berberlik mesleği ile uğraşmaktadır. Başkan Gülsever evli ve 3 çocuk babası.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye