Reklamı Geç
Advert

Vali'den Kaynarca'ya veda ziyareti

Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Kaynarca'ya gelerek veda ziyaretlerinde bulundu.

Vali'den Kaynarca'ya veda ziyareti
Vali'den Kaynarca'ya veda ziyareti Admin
Bu içerik 1866 kez okundu.
Advert

Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, aralarında ilçemizin de bulunduğu bazı ilçelere veda ziyaretlerinde bulundu.

Kaynarca'da Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli ile bir araya gelen Vali Nayir, daha sonra Karasu ilçesinde Kaymakam Aziz Mercan ve Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı'yı ziyaret etti.

Kocaali ilçesinde Kaymakam Emre Nebioğlu ve Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar'a veda ettikten sonra Ferizli ilçesine geçen Vali Nayir, burada da Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü ve Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu'ya veda ziyaretinde bulundu.

Söğütlü ilçesinde Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli ve Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten'i ziyaret ederek kendilerine veda eden Vali Nayir, görev süresi boyunca tüm kaymakamlar ve belediye başkanlarıyla uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, herkese görevlerinde üstün başarılar diledi.

Ziyaretlerde Vali Nayir'e, Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli de eşlik etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşılamada sıra 55 yaş üstüne geldi
Aşılamada sıra 55 yaş üstüne geldi
Sakarya'da vakalar 3 kat arttı hastanelerde yer kalmadı
Sakarya'da vakalar 3 kat arttı hastanelerde yer kalmadı