Advert

Gündeminde kaldırım ve yol işgali var

Kaynarca’da çevresinde gördüğü toplumsal sorunları kamu kurumlarını yazdığı dilekçeler ve basın yoluyla kamuoyuyla paylaşan duyarlı vatandaş Hasan Demiray bu kez, Kaynarca Kaymakamlığı ve Kaynarca Belediyesi'ne İlçe merkezinde bazı esnafların asfalt yol ve kaldırımlar üzerine koydukları reklam dubalarının yaya ve sürücülerin haklarını gasp ettiğini ifade eden dilekçeler verdi.

Gündeminde kaldırım ve yol işgali var
Gündeminde kaldırım ve yol işgali var Admin
Advert

Kaldırım ve yolların reklam dubalarıyla, esnafın ticari ürünleriyle işgal edilmesinin özellikle engelliler, çocuklar ve kadınlar için tehlike oluşturduğunu belirten 61 Yaşındaki Hasan Demiray, "Kaymakamlık görev alanında olmadığını söyleyerek, Belediye'ye gönderdi. Belediye'ye de dilekçe verdim. Belediye Başkanı Murat Kefli ve diğer yetkililerle görüştüm ancak bir türlü sonuç alamadım. Bu düzensizlik mağduriyet oluşturuyor, engellenmesi için yetkilileri göreve davet ediyorum. Yalnız adalet istiyorum, ayrıcalıklar kalksın, bu Kaynarca hepimize yeter" diye konuştu. / Sedat Balta

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Büyük Başkan Çözer!     2020-06-28 Mühendislik Harikası!!! 2 tane köprü yaptırdı Büyük Başkan bu sorunumuzu da çözer!
Mesut     2020-06-23 Bende hak veriyorum kaldirimlarda dukyanlarin icerisindekinden daha fazla urun sergileniyor..
Kagan Turk     2020-06-19 Bence Hasanbey haklı.Kaldırımlardaki işgallere biran önce son verilmesi gerekir.Belediye zabıta gurubu bu konuda hassas olmalı.Esnafta halkı ve hakkı gözeterek ticaret yapmalı.Toprağın üstü varsa altıda var.Bu herkes için geçerli.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye