Advert
Advert
Advert

Sevilen Kaymakam Ersin Emiroğlu Sakarya Vali Yardımcısı oldu

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 427 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Resmi gazetede yayınlanan kararname ile Sakarya'da 4 Vali Yardımcısı ve 5 Kaymakamın yerleri değişti. Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu da atama listesinde yer aldı.

Sevilen Kaymakam Ersin Emiroğlu Sakarya Vali Yardımcısı oldu
Sevilen Kaymakam Ersin Emiroğlu Sakarya Vali Yardımcısı oldu Admin
Bu içerik 1944 kez okundu.
Advert

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, 2020 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ve hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 427 mülki idare amirinin görev yerlerinin, liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi. Eski Kaynarca Kaymakamı Ersin Emiroğlu Sakarya Vali Yardımcısı, Konya Ilgın'da olaylar sonrası merkeze alınan Yunus Fatih Kadiroğlu ise Bilecik Vali Yardımcılığına atandı. 

Resmi Gazetede yayınlanan son kararname ile Sakarya'da 5 ilçenin Kaymakamı değişti. Kararname ile ayrıca Sakarya'ya 4 Vali Yardımcısı gelirken 3 Vali Yardımcısı ise başka illere atandı

 

SAKARYA VALİ YARDIMCILIKLARINA

 

Mersin Silifke Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Aksaray Sultanhanı Kaymakamı Murat Karasu, Bursa Vali Yardımcısı Yalçın Bulut ve İstanbul Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir atandı. Mevcut Vali Yardımcılarından Abdullah Rauf Ulusoy Kocaeli Vali Yardımcılığına, Halil Serdar Cevheroğlu Bursa Vali Yardımcılığına ve Mehmet Fatih Çiçekli ise İstanbul Vali Yardımcılığına getirildi.

 

 

ATAMALAR

SÖĞÜTLÜ

Söğütlü ilçesine Artvin Vali Yardımcısı Cevat Uyanık atanırken Esengül Korkmaz Çilekli İstanbul Beykoz Kaymakamı oldu.

 

 

HENDEK

Hendek Kaymakamlığına Afyon Emirdağ Kaymakamı Halil İbrahim Acır atandı. Mevcut Kaymakam Fatih Kaya'nın ise 2019'daki ataması iptal edilerek Bingöl Hukuk Müşavirliğine atandı.

 

 

GEYVE

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş Balıkesir Burhaniye Kaymakamlığına atanırken yerine ise Konya Cihanbeyli Kaymakamı Mustafa Kutlu atandı

 

KARASU

Kırklareli Pınarhisar Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı Karasu Kaymakamı olurken mevcut kaymakam Aziz Mercan ise Yalova Vali Yardımcısı oldu.

 

 

PAMUKOVA

Düzce Kaynaşlı Kaymakamı Cemal Demiryürek atanırken mevcut Kaymakam Recai Karal ise Bursa İznik Kaymakamı oldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kaynacalı     2020-07-21 sayın eski kaymakamız yeni vali yardımcımız ersin bey hayırlı olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte Sakarya'da ki Suriyeli sayısı
İşte Sakarya'da ki Suriyeli sayısı
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu