Advert
Advert
Advert

Sosyal medya ayağa kalktı

Bir hayvansever tarafından çekilen görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı. Sosyal medya çok konuşulan olayı kendi hesabında paylaşan ünlü şarkıcı Yusuf Güney; “Zavallı hayvanlara üç̧ beş̧ tane zibidi mahallesinde rahatsız olacak diye bu hayvanları uyutup zehirleyip katletmeyin adam gibi yapın şu görevinizi” dedi.

Sosyal medya ayağa kalktı
Sosyal medya ayağa kalktı Admin
Bu içerik 1192 kez okundu.
Advert

TEPKİ GÖSTERDİ

Adapazarı ilçesindeki belediye barınağında besleme yapan Sevpati Derneği üyesi bir hayvansever, ölen köpekler araca koyulduğu sırada kameraya çekerek bu anları saniye saniye kaydetti. Belediye görevlilerinin toprağa gömmek için araca topladığı köpeklerden bir tanesinin hareket ettiğini gören hayvanseverler "Köpekleri canlı canlı gömüyorlar" diyerek tepki gösterdi.

“CANLI CANLI GÖMMEYE GETİRDİLER”

Sosyal medyada paylaşım yapan hayvansever çektiği görüntüde; “Bakın arkadaşlar Adapazarı belediye barınağında tesadüfen gördük. Daha ölü değil bu çocuk, diri diri bu şekilde gömülüyor. Bu ne rezillik kardeşim. Bunlar niye öldüler. Bakın bu şekilde canlı canlı gömmeye getirdiler. Tesadüfen geldik gördük. Bundan daha büyük delil olmaz.” diyerek tepki gösterdi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa sürede viral olarak büyük tepki topladı.

“ADAM GİBİ YAPIN GÖREVİNİZİ”

Paylaşımlar üzerine ünlü şarkıcı Yusuf Güney sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Abi biz neden bu kadar vicdansızlaştık yüreğim dayanmıyor izlemeye ama paylaşacağım görsün herkes sahip çıkın bu zavallı hayvanlara üç̧ beş̧ tane zibidi mahallesinde rahatsız olacak diye bu hayvanları uyutup zehirleyip katletmeyin adam gibi yapın şu görevinizi @adapazaribelediyesi @sakaryabldAbi biz vallahide billahide bu gezegeni hak etmiyoruz hiç̧ merak ettiniz mi tarlalarda neden insan korkulukları var neden bir ayı bir kurt aslan kaplan korkuluğu yok nedeni şu kardeşlerim insan bu gezegene gelmiş̧ geçmiş̧ en vahşi yaratıktır o yüzden insandan daha korkuncunu bulamadıkları için korkuluklar insan şeklindedir” ifadelerini kullandı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi