Advert
Advert
Advert

Küçük Sanayi Sitesi’nin yapımına başlanıldı

Kaynarca’da SAMİKOP tarafından yapılması planlanan Mobilya İmalatçılar Küçük Sanayi Sitesi için çalışmalar başladı. Belediye Başkanı Murat Kefli ve SAMİKOP Başkanı Lütfi Sunman konuyla ilgili açıklama yaptı.

Küçük Sanayi Sitesi’nin yapımına başlanıldı
Küçük Sanayi Sitesi’nin yapımına başlanıldı Admin
Bu içerik 3204 kez okundu.
Advert

1 BUÇUK YIL İÇİNDE KURULUMU BİTECEK

SAMİKOP Başkanı Lütfi Sunman konu ile ilgili olarak; “Sektör hızla gelişiyor ve büyüyor. Bizimde buna ayak uydurmamız, büyümek için toparlanmamız, bu değişim ve dönüşüme ayak uydurmamız gerek. Kaynarca Mobilya İhtisas Sanayi Bölgesi yanında bulunan 241 dönümlük alanda kuracağımız sanayi sitemizde 500m2 büyüklüğünde 168 dükkan olacak. Zemini görmek için şuan için küçük çapta kazı çalışması yaptık. Bu ay sonu hafriyat için ihale gerçekleştireceğiz. Her şey yolunda giderse 1 buçuk yıl içinde sanayi sitemizin kurulumunu bitiririz. Bu sanayi sitemizin kurulumuna Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli’nin büyük katkısı olmuştur bu sanayi sitesinin Kaynarca’ya gelmesinde emeği çoktur. Kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

“MOBİLYA DENİLİNCE AKILLARA KAYNARCA GELECEK”

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli; “SAMİKOP ilçemize şimdiden hayırlı olsun. Mobilya denilince Kaynarca’nın akıllara geleceği bir dönem başlıyor. Yatırımcılara, sanayicimizi kapımız her zaman açıktır. Bölgemize yatırım yapacaklara kolaylık sağlamaya devam ediyoruz. Biz bu ilçenin aşığıyız ve her gün artan bir hizmet aşkıyla yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaldırıldığı hastanede vefat etti
Kaldırıldığı hastanede vefat etti
Vali Hüseyin Avni Coş vefat etti
Vali Hüseyin Avni Coş vefat etti