Advert
Advert
Advert

Şehir Derneği Başkanı'ndan 97. Yıl projesine destek

Adapazarı Şehir Derneği Başkanı Murat Demircioğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı'nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 97. Yıldönümünde gerçekleştirdiği, "Cumhuriyetin 97'inci yılında 97 yavrumuzu giyindiriyoruz" etkinliğine destek verdi.

Şehir Derneği Başkanı'ndan 97. Yıl projesine destek
Şehir Derneği Başkanı'ndan 97. Yıl projesine destek Admin
Bu içerik 2495 kez okundu.
Advert

Adapazarı'nda düzenlenen kermes etkinliğinde ressam Ali Kaya'nın yağlı boya Atatürk tablosunu satın alarak toplumsal dayanışma etkinliğine katkı veren Adapazarı Şehir Derneği Başkanı Murat Demircioğlu, "Çağdaş Türkiye, fikri hür, vicdanı hür gençlerimizin sayısının artması ile mümkündür. Bu yolda atılan adımlara Şehir Derneği olarak biz de destek vermeye devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlere emanet ettiği bu ülke için ne yapsak azdır" diye konuştu. 
CHP Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Füsun Çetin, "Sayın Murat Demircioğlu'nun şahsında tüm Adapazarı Şehir Derneği üyelerine teşekkür ederim. Cumhuriyet bu dayanışma duyguları ve ilkeleriyle nice 97 yıllara erişecektir. 97 Çocuğumuza montlarını teslim ettik. Projemize destek veren Sakaryalı hemşehrilerimize içtenlikle teşekkür ederiz" dedi. /Sedat Balta

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi