Advert

İstanbul'dan Kaynarca'ya kaçırıldı

Almanya'ya götüreceğiz diye kandırdıkları Suriyeli adamdan para alamayınca ellerini ayaklarını bağlayıp kaçırdılar...

İstanbul'dan Kaynarca'ya kaçırıldı
İstanbul'dan Kaynarca'ya kaçırıldı Admin
Bu içerik 3470 kez okundu.
Advert

İstanbul'dan kiraladıkları otomobile çalıntı plaka takan Suriyeli uyruklu 3 kişi Suriyeli bir kişiyi kaçırdılar. Plakası çalınan otomobil sahibi polise başvurdu. Polis Plaka Takip Sistemi üzerinden çalınan otomobilin Kaynarca'da olduğunu belirledi. 
Önceki gece 11.00'de Kaynarca ilçe merkezinde Kaynarca Polisi tarafından durdurulan çalıntı plakalı kiralık otomobilden inen iki kişi kaçarak izlerini kaybettirirken, otomobili kullanan A.H. yakalandı. Otomobilin arka koltuğunda elleri ayakları bağlı şekilde bulunan 45 yaşındaki M.H.'nin kendisi gibi Suriye uyruklu olan 20 yaşlarındaki A.S. tarafından kaçırıldığı öğrenildi. 
Edinilen bilgiye göre çalıntı plakayı ve otomobili ararken fidye için kaçırılan adamın hayatını kurtaran polis ekibinin sorgusunda ilginç detaylara ulaşıldı. Kendisini 8 bin Euro'ya Almanya'ya kaç ırabileceklerini söyleyen A.S'ye inanan M.H'den avans istendi; vermeyince 3 kişi tarafından Kaynarca'ya getirildi. 
A.S'nin ifadesinde M.H.'yi korkutmak için kaçırdıkları öğrenilirken kaçan 2 kişinin yakalanması için çalışma başlatıldı. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya'nın henüz yüzde 30'u aşılandı
Sakarya'nın henüz yüzde 30'u aşılandı
İlk onlar açılacak! İşte kademeli normalleşme planı
İlk onlar açılacak! İşte kademeli normalleşme planı