Advert
Advert
Advert

Yeniden Refah Partisi Kaynarca esnafını ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi genel başkan yardımcıları, MKYK üyeleri ve il başkanlarıyla Sakarya ve ilçelerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Kaynarca'ya ise eski Başbakan merhum Necmettin Erbakan'ın korumalığını da yapan MKYK Üyesi Abdurrahman Akyüz gelerek esnaf ziyaretlerinde bulundu. Abdurrahman Akyüz'e Yeniden Refah Partisi Kaynarca İlçe Başkanı İsmail Hakkı Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Köseoğlu eşlik etti.

Yeniden Refah Partisi Kaynarca esnafını ziyaret etti
Yeniden Refah Partisi Kaynarca esnafını ziyaret etti Admin
Bu içerik 2741 kez okundu.
Advert

Esnaf ziyaretleri kapsamında Kaynarcahaber.com'u da ziyaret eden Abdurrahman Akyüz, "Erbakan hocamız zamanında bize ekonomi şampiyonluğu yaşatmıştı. Onun zamanında çiftçimiz, memurumuz, esnafımız rahat nefes almıştı. Şimdi biz de onun oğlu Genel Başkanımız Fatih Erbakan liderliğinde Yeniden Refah Partisi diyerek yola çıktık. Desteklerinizi bekliyoruz" diye konuştu. 
Yeniden Refah Partisi yöneticileri esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinlediler, partilerini tanıttılar. 

a href="https://www.kaynarcahaber.com//files/uploads/b2708e666c.jpg">


İL YÖNETİMİNDEN YAPILAN AÇIKLAMA
İl Başkanlığından yapılan açıklama ise şöyle: "Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanı Hidayet Kaya ile Adapazarı İlçe Başkanı Biran Yasa’nın eşlik ettiği Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak esnaf ziyaretleri kapsamında Adapazarı’nın en işlek caddelerinde bulunan dükkânları ziyaret ederek esnaflarının şikayet ve önerilerini dinledi Adapazarı’nın tarihi çarsılarından biri olan Uzun çarşı esnaflarını tek tek ziyaret eden Cemil Çolak;”  Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ın talimatıyla genel başkan yardımcılarımız, MYK’ya üyelerimiz ve il başkanlarımız ile birlikte bugün Sakarya esnafını ziyaret etmek için buradayız. Görüyoruz ki esnaflarımızın çok büyük sorunları var. Ekonomideki kötü gidişat esnafımızı her geçen gün daha da derinden etkilemekte ve yarınlara iyimser bakamamaktadır. İçinden geçtiğimiz zor bir dönemde esnaflarımızın sorunları katlanarak maalesef daha artmıştır. Sorunlarına çözüm üretmesini bekledikleri iktidar maalesef esnafımızın beklentilerini karşılanması noktasında çok uzakta kalmıştır. Çok üzülerek ifade etmeliyim ki esnafımız içinde bulundukları durumdan nasıl çıkacağını da bilememektedir. Kirasını bile ödeyemez hale gelen birçok esnafımız borç ve faiz sarmalıdan kurtulma adına elindeki son birikimlerini de satarak elden çıkarma yoluna gittiklerini bizlere ifade ettiler. Bugün Sakarya ve ilçelerinden esnaflarımızın sorunlarını bizzat sahaya inerek çok daha yakinen dinleme ve ekonomik gidişatın durumunu görme fırsatını bulduk. Esnaflarımızın görüş ve önerilerini tek tek not ettik. Sakarya’da elde ettiğimiz saha çalışmalarını bir rapor haline getirip Sayın Genel Başkanımız Fatih Erbakan’a sunacağız” 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte Sakarya'da ki Suriyeli sayısı
İşte Sakarya'da ki Suriyeli sayısı
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu