Advert
Advert
Advert

Başkan Yüce: "Kaynarca'nın 47 km yolunu yeniledik."

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce görevde bulundukları 22 ay içinde Kaynarca'nın modern bir ilçe görünümüne kavuşması için 11 milyon 896 bin lira maliyetle 47 km yolunu yeniledikleri duyurdu. Büyükşehir'den yapılan basın açıklamasında Kaynarca'ya yapılan hizmetler hakkında bilgi verildi.

Başkan Yüce:
Başkan Yüce: Admin
Bu içerik 1842 kez okundu.
Advert

Sakarya’nın tamamını kucaklayan bir anlayışla hareket ettiklerini vurgulayan Başkan Yüce, “Şehrimizin kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet götürüyoruz. Bu süreçte de devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek her başlattığımız projenin yakından takipçisi oldum. İhtiyaçlar doğrultusunda adımlarımızı da kararlılıkla atıyoruz. Kaynarca’nın da sınırları içerisinde yer alan ve 70 kilometre uzunluğa sahip 4 bin dönümlük Melen İsale Hattı projesi kapsamında bölgeyi tıbbi ve aromatik bitkilerle buluşturduk. İnşallah kısa zamanda hayata geçirmeyi hedeflediğimiz bisiklet ve yürüyüş yolları ile de bölgenin sosyal yaşantısına da katkı sağlayacağız” ifadelerini kullandı.
MURAT KEFLİ'DEN TEŞEKKÜR
Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli de yaptığı ziyarette Başkan Ekrem Yüce’ye hizmetleri dolayısıyla teşekkür etti. Yüce, “Şehrimizin kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet götürüyoruz. 11 milyon 896 bin liralık yatırımla 47 kilometrelik güzergâhları asfaltla buluşturduk. ‘Büyükşehir Her Yerde’ anlayışıyla hareket etmeye, şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli’yi makamında ağırladı. İlçenin çehresini değiştiren çalışmalar için Başkan Yüce’ye çiçek takdim eden Kefli, hizmetler dolayısıyla teşekkür etti. Göreve başladıkları günden bu yana ‘Büyükşehir Her Yerde’ sloganıyla hareket ettiklerini ifade eden Başkan Yüce, Sakarya’nın tüm ilçeleriyle birlikte gelişim ivmesinin süreceğini kaydetti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kaynarcalı     2021-02-07 İlçe merkezi kanalizasyon ve yol yapımı ha bitti bitecek derken onun üstünden de yıllar geçiyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi