Advert

Sakarya'daki koronalı sayısındaki son rakam

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, il bazında 7 günlük vaka sayılarının ortalamasını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. 760 Koranalı hasta sayısı kaça çıktı haberimizde...

Sakarya'daki koronalı sayısındaki son rakam
Sakarya'daki koronalı sayısındaki son rakam Admin
Bu içerik 922 kez okundu.
Advert

Açıklanan haftalık bilançoya göre Sakarya’da her 100 bin kişiden 103,01’nin koronaya yakalandığı belirtildi. Bu orana göre Sakarya'da geçen hafta 760 olan hasta sayısı 1030'a çıktı.

İLLERE GÖRE HAFTALIK VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Geçtiğimiz haftalarda yapılan Bilim Kurulu toplantısı sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada Birbirinden il bazında haftalık verilerin açıklanacağını duyurmuştu. Sağlık Bakanı Koca'nın kritik açıklamaları sonrası gözler Pazartesi akşamları açıklanacak tabloya çevrildi.

 

SAKARYA’DA SAYI ARTTI!

Seçtiğimiz hafta Sakarya’da koronaya yakalananların sayısı 100 bin kişiden 76,77 iken bu hafta açıklanan rakamlarda 100 bin kişiden 103,01’nin koronaya yakalandığı belirtildi. Buna göre Sakarya’da vaka sayılarının arttığı gözlemlendi.

 

“TEDBİRLERE DAHA ÇOK UYMALIYIZ”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından il bazında 7 günlük covid-19 vaka sayılarını açıkladı. Koca, paylaşımında “Haftalık 100.000 nüfusa karşılık gelen vaka sayısında bazı illerimizde belirgin artış var. Normalleşmeyi konuştuğumuz şu günlerde daha hızlı normal hayata dönebilmek için her birimiz tedbirlere daha çok uymalıyız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya'nın henüz yüzde 30'u aşılandı
Sakarya'nın henüz yüzde 30'u aşılandı
İlk onlar açılacak! İşte kademeli normalleşme planı
İlk onlar açılacak! İşte kademeli normalleşme planı