Advert
Advert
Advert

23 Şubat Sakarya Basınında birinci sayfalar ve manşetler

23 Şubat 2021 Salı Sakarya Yerel Gazete başlıkları ve sayfaları

23 Şubat Sakarya Basınında birinci sayfalar ve manşetler
23 Şubat Sakarya Basınında birinci sayfalar ve manşetler Admin
Bu içerik 395 kez okundu.
Advert

Akşam Haberleri

Yeter artık SEDAŞ

Son zamanlarda yaşanan elektrik kesintilerinin önüne geçilememesi nedeniyle toplumun farklı kesimlerinden elektrik dağıtım şirketi SEDAŞ'a tepki yağmaya devam ediyor.

 

Adapostası

Birlikte mücadele edelim

SATSO'da düzenlenen toplantıda normalleşme adımları öncesinde tüm şehre 'Birlikte Mücadele' çağrısı yapıldı. Ortak açıklamada, “Hep birlikte topyekün mücadele etmeliyiz” denildi.

 


Bizim Sakarya

Sorumluluk vatandaşa

SATSO'nun önderliğinde yapılan ve salgına karşı yürütülen ve salgına karşı yürütülen politikaların hiç ele alınmadığı basın açıklamasında başarıya ulaşmak için halktan maske, temizlik ve mesafe kuralına uyulması istendi.

 

Sakarya Yenigün

Koronayı birlikte yenelim

Şehrimiz için pandemiyle mücadele edelim sloganıyla SATSO'nun öncülüğündü bir araya gelen ekonomik tabanlı kuruluşlar koronaya karşı normalleşmeyi sağlayabilmek adına Sakarya'daki herkesi göreve davet ettiler

 

Yenihaber

Hal için ilk adım

Yaklaşık bir ay önce vatandaşın tepkisini manşetten duyurduğumuz Geyve Ürün Toplama Merkezi için Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını hızlandırdı. Etaplar halinde yapılacak dev merkez için ilk ihale tarihi belirlendi.

 

Sakarya Halk

Bu gidişle işimiz zor

Normalleşme adımlarının mart ayında atılacağına ilişkin açıklamaların ardından gözler 1 Mart'a çevrildi. Sakarya açıklanan tabloda yüksek riskli iller arasında yer alırken uzmanlar vaka sayılarının düşmesi gerektiğini belirterek vatandaşları bir kez daha uyardı.

 

Yeni Sakarya

Sakarya pandemiyi aşacak güce sahip

SATSO Başkanı Akgün Altuğ, “Salgının sağlık, sosyal yaşam ve ekonomiye olumsuz yansımalarını hep birlikte gördük. Bu dönemin bir an önce sona ermesi ve normalleşmeye kanalize olabilmemiz için halkımıza ve bizlere büyük sorumluluk düşüyor. Artık hepimiz kendi şehrimizle ilgili seyri görerek kısıtlamayı veya esnemeyi etkileyebilecek güce sahibiz” dedi.

 

  

 

  

 

  

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi