Advert
Advert
Advert

24 Şubat Çarşamba Sakarya Basınında Bugün

Sakarya gazeteleri birinci sayfaları ve manşetleri

24 Şubat Çarşamba Sakarya Basınında Bugün
24 Şubat Çarşamba Sakarya Basınında Bugün Admin
Bu içerik 381 kez okundu.
Advert

 

 

Akşam Haberleri:

Sokaklar lebaleb dolu

Mutant virüsün etkisiyle vaka sayıları artmaya devam ediyor. Sokaklar ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın deyimiyle lebaleb (tıklım tıklım) dolmuş durumda.

Adapostası:

Kötüye gidiyoruz

Korona salgınında işler Sakarya için iyiye gitmiyor. Geçtiğimiz haftaya oranla ilimizdeki vaka sayılarında ciddi artış yaşandı. Bu verilerle normalleşme hayal gibi görünüyor.

Yenigün:

Tehlikeli yükseliş

Sakarya'da bir ara 50-60'a kadar gerileyen günlük korona virüs vaka sayısı son günlerde 150 dolayına çıktı. Bakanlık son verileri önceki akşam paylaştı.

Yenihaber:

Gidişat kötü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı haftalık vaka sayılarına göre Sakarya, risk haritasında 'kırmızı' renkle gösterilen yüksek riskli iller arasına girdi. İlimizdeki vaka sayılarındaki bir haftalık artış oranı ise yüzde 34.1 oldu. Bu alanda ne yazık ki Türkiye'de 5'inci sıradayız.Sakarya Halk:

Durum vahim

Her fırsatta yapılan uyarıya rağmen bireysel tedbirsizlik Sakarya'nın vaka sayılarını patlattı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı son tabloya göre ilimizde 100 bin kişiye denk gelen oran 103.01'e çıktı. Yani haftalık 1074, günlük ise 153 vaka rakamına denk geliyor.

Yeni Sakarya:

Sakarya katkı sağlayacak

AK Parti İl Başkanı  ve yönetimiyle bir araya gelen Başkan Ekrem Yüce "İl başkanımızı ve yönetimini tebrik ediyorum. Sakarya olarak 2023 hedeflerine en güçlü şekilde katkı sağlayacağız" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama