Advert
Advert
Advert

KSSMYO’dan Kaynarca Mal Müdürlüğüne vergi haftası ziyareti

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kaynarca Seyfettin Selim Meslek Yüksek Okulu Yöneticileri 32. Vergi Haftası dolayısı ile Kaynarca Mal Müdürlüğüne ziyarette bulundular.

KSSMYO’dan Kaynarca Mal Müdürlüğüne vergi haftası ziyareti
KSSMYO’dan Kaynarca Mal Müdürlüğüne vergi haftası ziyareti Admin
Bu içerik 910 kez okundu.
Advert

KSSMYO Okul Müdürü Öğr. Gör. Nafi Filiz , Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ensar Selman Karagüzel, Öğr. Gör. Şahin Kara , Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Ersin Başaran ve Yüksekokul Sekreteri Selim Karaman ziyarette bulundukları Kaynarca Mal Müdürü Erdoğan Üstündağ’a vergi haftası münasebeti ile çiçek takdim ettiler.

Yüksek Okul Müdürü Öğr. Gör. Nafi Filiz yaptığı konuşmada, “Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır” diyerek verginin önemine dikkat çeken Filiz  , verginin bir anlamda ülkenin geleceğinin teminatı olduğunu, devletin vatandaş üzerinde, vatandaşın da devletin üzerinde hakları olduğunu söyledi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Mal Müdürü Erdoğan Üstündağ ise "Ülke olarak kalkınmamız, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza en hızlı şekilde ulaşması ve her alanda gelişmemiz vergilerin sağlıklı şekilde toplanmasına bağlıdır. Vatandaşlarımız da vergi konusuna gereken hassasiyeti göstermeli, vergi kaçakçılığını önleme konusunda devletimize yardımcı olmalıdır’’dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte Sakarya'da ki Suriyeli sayısı
İşte Sakarya'da ki Suriyeli sayısı
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu