Advert
Advert
Advert

“Destek beklerken üyeliğimiz askıya alındı”

Kamuoyuna yaptığı basın açıklamalarında devletin SATSO üyelerinin kredi, vergi, sigorta benzeri ödemelerini ertelemesini talep eden Sakarya Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Akgün Altuğ, üyelerine gönderdiği resmi yazıyla aidat borçlarını ödemelerini aksi halde üyeliklerinin askıya alınacağını duyurdu.

“Destek beklerken üyeliğimiz askıya alındı”
“Destek beklerken üyeliğimiz askıya alındı” Admin
Bu içerik 1354 kez okundu.
Advert

SATSO’nun resmi yazısında iki yıl borcunu ödemeyenlerin üyeliklerinin askıya alınacağı tebliğ edildi.

DESTEK BEKLERKEN KÖSTEK

Üyeliklerinin askıya alınacağını öğrenen bir SATSO üyesi şu sözlerle tepki gösterdi:  “Ekonomik sıkıntılar varken üstene bir yıl önce gelen salgın hastalık nedeniyle bir yıldır zor ayakta dururken bir de haklarımızı savunmamızı beklediğimiz meslek örgütümüzden darbe yedik. Akgün Altuğ her açıklamasında devletten destek beklediklerini söylerken kendi üyelerini askıya almakla tehdit ediyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Sanayi ve ticaret yapanların en zor dönemlerini yaşadıkları şu gönlerde destek beklerken köstek görüyoruz.”

NE DEMİŞTİ

SATSO Başkanı Akgün Altuğ daha önce yaptığı basın açıklamalarında son iki yıldır devam eden küresel ekonomik daralmalara dikkat çekmiş hastalıkla birlikte daha da zor bir döneme girildiğini savunmuş, “Şirketlerin SGK prim borçları, ticari kredi borçlarının ertelenmesi ve sicil affının getirilmesi, iş dünyasının hareket kabiliyetini artırabilmek adına önem taşıyor" ifadelerini kullanmıştı. - SEDAT BALTA

SATSO ÜYE AİDATI Akgün Altuğ üyelikler askıya alındı destek beklerken köstek
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama