Advert
Advert
Advert

2 Mart Sakarya gazeteleri

Sakarya'da yayımlanan gazetelerin manşet ve birinci sayfaları...

2 Mart Sakarya gazeteleri
2 Mart Sakarya gazeteleri Admin
Bu içerik 450 kez okundu.
Advert

AKŞAM HABERLERİ:
Yalnız bırakmadık

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, pandemi döneminde yapılan yardımları Adapazarı Akşam Haberleri'ne anlattı. Yüce, "Pandemi sürecinde 25 bin vatandaşımıza yardımda bulunduk. Esnafımıza 15 milyon lira destekte bulunduk.

 

ADAPOSTASI:
Siz de güç verin

Sakarya korona virüsle mücadele ediyor. Artan vaka sayılarını tekrar düşürmek ve normale dönüş için Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal medya üzerinden #GüçVerSakarya slogani ile başlatılan kampanya gündeme oturdu.

 

BİZİM SAKARYA:
Maske var mesafe yok

İki günlük kısmi sokağa çıkma yasağının ardından cadde ve sokaklarda yine insan seli vardı. Daha uzaktan bulaştığı ifade edilen mutant virüse adeta davetiye çıkarıldı.

 

SAKARYA YENİGÜN:
GüçVerSakarya

Sakarya'nın artan korona vakaları ile yüksek riskli il olması üzerine harekete geçen Büyükşehir Belediyesi #GüçVerSakarya adı altında herkesi korona ile mücadele etmeye çağırdı.

SAKARYA YENİHABER:
1999'daki deprem tetiklendi mi?

SAÜ'de görevli Prof.Dr. Murat Utkucu, 17 Ağustos 1999 Depremi'nin teknoloji ile uzaktan tetiklendiği iddiaları hakkında net açıklamalar yaptı. Utkucu, sıklıkla dillendirilen suni deprem teriminin bahsedilen gibi bir şey olmadığını da anlattı.

 

SAKARYA HALK:
Kurallar konusunda hassasiyet bekliyoruz?

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından kovit-19 salgını ile mücadele kapsamında #GüçVerSakarya slogani ile yeni bir döneme girilirken kampanyaya Vali Kaldırım ve AK Parti İl Başkanı Yunus Tever'den destek geldi.

 

YENİ SAKARYA
Güç ver Sakarya ülke gündeminde

Kovid-19 haritasında yüksek riskli bölgede olan Sakarya'da Büyükşehir Belediyesi korona virüs ile mücadeleye hassasiyet oluşturması adına 'GüçVerSakarya' farkındalık çalışması başlattı. Başkan Ekrem Yüce'nin paylaşımı ile başlayan çalışma sosyal medyada gündem oluşturdu.

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yangında aile yok oldu!
Yangında aile yok oldu!
Belediye Başkanı biberiye hasatı yaptı...
Belediye Başkanı biberiye hasatı yaptı...